Inspirace na nádherné jarní outfity pro děti z obchodu Original Marines!

Taky už doufáte, že krásné jarní dny tu budou co nevidět? Upřímně, já už mám zimy dost a na dny plné sluníčka se už tak těším! K jaru patří mimo jiné i ryze jarní móda, barevná, plná vzorů… Právě na outfity již v jarním duchu mám pro vás inspiraci – a tentokrát pro vaše děti! Krásné kombinace oblečení jsem pro vás totiž tentokrát nafotila v oblíbeném obchůdku Original Marines, který najdete v brněnské Galerii Vaňkovna! Maminky, je tu z čeho vybírat! Ovšem, musím vám napsat i o super akcích, které v této prodejně aktuálně probíhají! Stále zde běží velké zimní výprodeje, při koupi 5 kusů oblečení ve slevách platíte jen 50% z celkové ceny. Akce tu jsou i na spodní prádlo, nebo na kouzelné komplety pro malé děti. Víc v následujícím článku!

Pokud máte děti, jistě budete značku Original Marines dobře znát… Mimochodem, i já na svém blogu jsem vám o ní mnohokrát už psala, tento italský brand nabízí opravdu kouzelné věci pro děti všech věkových kategorií, pro kluky i holčičky.

Na dětské módě značky Original Marines jsou úžasné hlavně barvy! Oblečení v každé kolekci září mnoha barvičkami, děti pak ocení určitě i nejrůznější obrázky, nebo motivy oblíbených pohádkových postaviček…

Oblečení od této značky je nejen krásné, ale i velmi kvalitní, propracované do posledního detailu.
Já se nedávno do obchodu Original Marines stavila omrknout novinky – a že jich tu je! K dostání je zde už značná část jarní kolekce, která je opět velmi vydařená.

Pestrý je výběr opět pro kluky i holčičky, ovšem, co si budeme povídat, ty kousky pro malé slečny jsou vždy přímo dokonalé!

Za pozornost pak stojí i krásné šatičky, které už v hezké jarní dny holčičky také užijí.

Ovšem, super je výběr i pro kluky! Ti tu pořídí věci jak pro běžné denní nošení, do školy, školky…

…ovšem své chlapečky tu vybavíte i pro okázalé a slavnostní události! Já tu loni synovi koupila krásný jarní oblek na svatbu, paráda to byla veliká! :)

Pro kluky i holčičky tu jinak seženete i stylové a barevné jarní, přechodové bundičky v mnoha barvách a typech!

Jednotlivé kousky oblečení jdou vzájemně skvěle kombinovat, kdy výsledkem je hravý, barevný a originální outfit!

Jak jsem také napsala v úvodu, aktuálně v obchodě Original Marines probíhá celá řada zajímavých akcí a slev! 

Stále tu běží zimní výprodeje – některé kousky tu koupíte doslova „za pusu“ – třeba trička od 99,-!

Pokud si vyberete 5 kousků věcí ve slevách tak zaplatíte jen 50% ceny! Což je hodně skvělá nabídka, takto se vám nákupy neskutečně vyplatí!

Zajímavá akce běží na krásné komplety (tepláčky a mikiny, šatičky) pro děti ve věku od 3 do 36 měsíců. Platí zde 1 + 1 zdarma – při koupi jednoho kompletu získáte levnější zcela zdarma.

Využít můžete také slevy při nákupu spodního prádla! Při koupi 2 kusů spodního prádla je sleva 20%, při koupi 3 kusů pak 30%.

Maminky, zastavte se do obchodu Original Marines, jsem si jistá, že tu určitě něco krásné pro své ratolesti pořídíte!

Obchod Original Marines najdete v Brně v Galerii Vaňkovka.

ODKAZ: ORIGINAL MARINES / facebook
ODKAZ: ORIGINAL MARINES / web

ODKAZ: ORIGINAL MARINES / instagram