Inspirace na nádherné kytice z Květinářství Galerie!

Léto je mimo jiné také obdobím promocí, oslav a právě k tomuto tématu se váže můj dnešní článek. ;) Chci vám totiž dát tip na překrásné kytice, květinové vazby, které právě k takovým událostem neodmyslitelně patří. Za mě – ty nejkrásnější kytice a vazby vám udělají v brněnském Květinářství Galerie, které najdete v OD Klášter na Josefské. Mám s nimi výborné zkušenosti, takže vřele doporučuji. Inspiraci na jejich překrásné kytice najdete v následujícím článku. ;)

Toto květinářství jsem vám už na blogu představila – můj článek najdete ZDE. Květinářství Galerie má rozhodně co nabídnout, myslím, že to je vůbec největší květinářství v Brně! Prostory jsou opravdu jedinečné, vzdušné, díky velkým oknům světlé – ideální právě pro květiny!

Co v Květinářství Galerie konkrétně najdete? 
Samozřejmě, pestrý výběr květin – ať už čerstvých, řezaných, nebo nejrůznější květiny v květináčích, flower boxy,  květinové vazby, dekorace, ale také doplňky – obaly na květiny, lucerny, nejrůznější sošky, ale třeba i úžasná krmítka pro ptáčky, která se hodí do exteriérů a jsou designově hodně vydařená.

Za pozornost ovšem stojí i jejich služba rozvoz květin! A musím říct, právě kytice z tohoto květinářství jsou doslova pastvou pro oči – věřte, že takovou kyticí rozhodně potěšíte!

Flowerboxy a  od tohoto týdne už i nejprodávanější jednobarevné kytice lze objednat s dodáním tentýž den. S expresním dodáním lze nyní objednat nejen vícebarevnou kytici, ale i flowerbox a kytici v bílých, růžových nebo červených odstínech.

U objednané květiny online nastavíte datum a orientační čas pro dovoz květin. Doručení květin v Brně zabezpečuje rychlý kurýr Messenger.

A právě jejich kytice, nebo květinové vazby, mohou být tím nejlepším tipem na vhodný dárek, třeba právě k promoci, rodinné oslavě, nebo k jakékoliv události, se kterou se krásné kytice pojí.

Určitě oceníte, že kytici, flower box, nebo květinovou vazbu vám zde připraví na míru, přesně podle vašich přání a požadavků. Přání zákazníků jsou zde na prvním místě, o tom jsem se přesvědčila také sama. :)

Navíc, všichni jsou tu velice ochotní a milí, takže vám vyjdou vstříc. A vy si můžete být zcela jistí, že kyticí s Květinářství Galerie jednoznačně potěšíte, kohokoliv.

Na více fotek kytic z Květinářství Galerie se podívejte i do fotogalerie.

Květinářství Galerie najdete na Josefské 516/1, v prostorách OD Klášter.

ODKAZ: KVĚTINÁŘSTVÍ GALERIE / web
ODKAZ: KVĚTINÁŘSTVÍ GALERIE / facebook
ODKAZ: KVĚTINÁŘSTVÍ GALERIE / instagram