Inspirace na nádherné kabelky – z Tezya!

Často mi od vás chodí dotazy, kam v Brně pro hezké, originální a také cenově přijatelné kabelky – a moje odpověď zní obvykle „do obuvi Tezyo v Olympii“. Tady mají skutečně zajímavé a stylové kabelky, na které v jiných obchodech nenarazíte. A protože co se kabelek týká, je v Tezyu z čeho vybírat – rozhodla jsem se právě kabelkám věnovat moji následující reportáž. A pozor – v Tezyu jsou teď velké slevy a výprodeje, a to až 50 % a nejen na kabelky… ;)

Co se kabelek týká, sama si vybírám jedinečné, orgininální a někdy i lehce extravagantní kousky. Nebojím se barev, výrazných detailů, zdobení, zkrátka kabelku považuji za takovou „třešničku na dortu“ celého outfitu. Doma mám kabelek celou řadu, nepotrpím si na drahé a luxusní kousky, spíš mi jde o kreativní a zajímavý design, barvy – tak, abych kabelky skutečně mohla střídat a vybírat dle svého oblečení a nálady. :)

Ovšem, v ohledu kabelek je v Brně výběr, no…řekla bych tak celkově „nic moc“. Vesměs obchody nabízí poměrně nudné záležitosti, které sice plní svůj účel, ale to je často bohužel tak všechno…

Nicméně, je jeden obchod, který má rozhodně co nabídnout. Najdete zde sice primárně botičky – a to od celé řady značek, ale senzační je zde i výběr kabelek. Obchod se jmenuje Tezyo, je to „multibrand“ (tedy více značek „pod jednou střechou“ a v Brně je nákupním centru Olympia.

Já sama sem moc ráda chodím pro boty, protože tu vždycky najdu takové, které hledám. Nicméně, zaujaly mě zde právě i kabelky, ty tady mají skutečně hodně zajímavé!

Koupíte tu stylově jednodušší kousky, jednobarevné, designově čisté, které se budou hodit k více outfitům…

…já jsem tu ovšem vždy unešená spíš z těch výraznějších, možná i lehce výstřednějších kabelek. Takové se totiž jinde nevidí. :)

Nádherné jsou kabelky, které v sobě spojují více barev, materiálů, zajímavé zdobení, nebo aplikace – výsledek je, myslím, minimálně zajímavý. Mně se právě něco takového rozhodně moc líbi. ;)

Mají tu jak kabelky vhodné pro sportovní příležitosti, pro vyloženě každodenní nošení, které se rozhodně stanou těmi vašemi oblíbenýni…

…pak tu samozřejmě pořídíte i kousky pro více okázalé a slavnostní příležitosti – nejrůznější psaníčka a malé kabelky, do kterých toho sice moc nedáte, ale parádu udělají velikou. :)

Krásné maličké kabelečky tu mají i pro nevěsty, nebo družičky!

Jak se vám takové modely líbí? A pozor, jak jsem napsala v úvodu, aktuálně probíhají v Tezyu velké letní slevy a výprodeje, a to až 50 % – což se na výsledné ceně skutečně projeví. Slevy se týkají jak kabelek, tak samozřejmě také botiček. Tak to vyražte omrknout, věřím, že s prázdnou neodejdete. ;)

Obchod TEZYO najdete v brněnské Olympii a pokud si plánujete udělat výlet do Prahy, tak Tezyo je i na Chodově. ;)

Spoustu fotek aktuální nabídky si prohlédněte také ve fotogalerii… ;)

ODKAZ: TEZYO / facebook