Inspirace na krásné prádlo z obchodu Triola

Dámy, dlouho zde nebyla inspirace na krásné spodní prádlo, co říkáte? To jsem pro vás nedávno nafotila – z nových kolekcí v obchodě Triola v Brně na Orlí! A věřte, je tu rozhodně z čeho vybírat! Na své si tu přijdou jak milovnice „klasiky“, tak i zajímavých vzorů, nebo barviček. Mrkněte na článek s fotkami! A pozor, stále je aktivní i můj slevový kód MISA10 na 10 % slevu! Platí v kamenných prodejnách i na eshopu www.triola.cz! Tak toho využijte, kód platí jak na prádlo, tak i na plavky, nebo plážové doplňky – šaty a přehozy!

Značku Triola vám na svém blogu doporučuji už pár let a upřímně, mám jejich prádlo, tedy hlavně podprsenky, moc ráda. Sama je i nosím, miluji zejména ty v „balkonovém“ střihu, dělají přímo božský dekolt!

Jistě víte, že Triola je česká značka, která mimochodem byla založena už v roce 1919.
Ovšem, kromě značky TRIOLA najdete v obou prodejnách v Brně (a také na eshopu) prádlo i dalších zajímavých značek. Zkrátka, Triola nabízí prádlo pro všechny ženy, v různých velikostech – a to od velikostí košíčků A-K, s obvody 65 – 110 cm.

Mimochodem, prádlo od Trioly můžete objednávat také přes eshop – výhodou je, že vyzvednete na prodejně s možností vyzkoušení i vrácení zboží, to vše ZDARMA. Na eshopu si také můžete zjistit dostupnost zboží na prodejnách, je zde aktivní chat, takže vám zde hned poradí.
E-shop s osobním odběrem na prodejně včetně poradenství je bezesporu na této značce skvělý!

Zajímavostí je pak i pořádání Styling Days – s profesionální stylistkou spodního prádla. Tyto akce se konají pravidelně na prodejnách Trioly a jsou zdarma. ;) V den, kdy se na prodejnách Triola konají Styling Days, je sleva 15% na vše (musíte být tedy členkou Triola Klubu, není problém se zaregistrvat na prodejně v ten den), dále vás čeká welcome drink a služby vizážistky.

Oceňuji také, že v obchodech Triole vám vždy velmi ochotně poradí, co se týká správné velikosti, zejména podprsenek. Mnoho žen nosí špatné velikosti svých podprsenek a ani o tom neví! Nevhodně zvolená velikost nejen, že deformuje dekolt, ale zároveň může způsobit třeba i bolesti zad.

V obchodech Triola nyní koupíte samozřejmě spodní prádlo mnoha stylů, typů, barev i vzorů. A nechybí i pestrá nabídka plavek! Ty jsem vám mimochodem představila nedávno, mrkněte na můj starší článek – ZDE.

Nyní jsem vám nafotila spoustu krásných kousků spodního prádla, jedná se o kousky z nových kolekcí, a to jak značky Triola, tak i Dorina, která je v obchodech Triola rovněž k mání.

Mimochodem, prádlo Dorina je nádherné, dobře sedí a je dostupné i cenově. Zajímavostí pak je, že některé modely jsou vyrobeny i z recyklovatelných materiálů!

V obchodě Triola koupíte samozřejmě kromě podprsenek také nádherné kalhotky v mnoha střizích a typech. A pořídit tu můžete také kalhotky do kompletních setů s podprsenkami.

Mimo prádlo a plavky v obchodech a na eshopu Triola pak koupíte i stylové noční košilky…

…nebo sety na spaní, na léto jsou přímo ideální, lehounké a vzdušné!

Zkrátka, pokud prádlo, musím Triolu jen doporučit, chodím sem moc ráda!

Obchody TRIOLA najdete v Brně na Orlí 20 a pak také v Avion Shopping Parku.

ODKAZ: TRIOLA / web, eshop
ODKAZ: TRIOLA / facebook
ODKAZ: TRIOLA / instagram