Inspirace na krásné & funkční cyklistické oblečení z obchodu a eshopu 4 KLUCI OD KOL!

Letní sezóna je přímo jako dělaná na cyklistické výlety a projížďky. A věřím, že je mezi vámi mnoho těch, kdo na kole jezdíte rádi. I pro mě je cyklistika oblíbeným sportem a letos jsme stihli už pár super cyklo výletů… Na kolo patří správné a vhodné oblečení, to určitě dobře víte. :) Ale – právě i toto cyklistické oblečení může být nejen funkční, ale také stylové a módní! Cyklistického oblečení v opravdu perfektním designu se bude týkat i moje dnešní reportáž – nafotila jsem vám spoustu krásných věcí – na kolo – v obchodě 4 KLUCI OD KOL! Víc info & fotky v následujícím článku.

O obchodu & eshopu 4 KLUCI OD KOL jsem vám zde už několikrát psala. Tento obchod je stále relativně nový, byl otevřený loni na jaře, ovšem z důvodu častých lockdownů kvůli koronavirové pandemii byl obchod bohužel většinu času zavřený. Takže – je rozhodně fajn vám ho více představit! :) Protože – i právě „díky“ koronavirovým karanténám a lockdownům, kdy se skoro žádné jiné sporty dělat nemohly, většina z nás doslova „přesedlala“ na kola. A proč také ne, kolo je super sportovní vybavení, a to pro kohokoliv!

Obchod 4 KLUCI OD KOL najdete na adrese U Vlečky 5c, ale jak zmiňuji, k výběru a nákupům můžete využívat také eshop www.4kluciodkol.cz.
Nejlepší ovšem je zastavit se vždy přímo do kamenného obchodu, věci si omrknout, vyzkoušet a vybrat. :)

V tomto obchodu (a na eshopu) pořídíte samozřejmě kvalitní kola, specializují se zde prémiové značky Cannondale a GT, jedná se o vysoce kvalitní kola, jak pro amatérské, tak i profesionální užití.

Kola tu mají jak klasická, tak i elektrokola, právě od značky Cannondale. Tato kola jsou opravdu velice kvalitní a mají výkonné baterie, s dojezdem až neuvěřitelných 160km, takže na nich můžete naplánovat fakt pořádný výlet. :)

Elektrokola Cannondale jsou se špičkovými technologiemi, kvalitním rámem a výkonnou baterií Bosch. Pokud nad nákupem elektrokola uvažujete (a já za sebe vám jej vřele doporučuji) – pak zvažte nákup právě elektrokola Cannondale. Tato kola jsou navíc právě teď v obchodě 4 KLUCI OD KOL za super ceny, již nyní se ví, že ceny budou příští sezónu o zásadní částky vyšší.

K elektrokolům Cannondale vám ovšem napíšu něco víc už brzy, sama se je chystám vyzkoušet v terénu. :)

Zpátky k oblečení a cyklo doplňkům – těch mají totiž v obchodě 4 KLUCI OD KOl opravdu velký výběr, co se oblečení týká, tak rozhodně největší v Brně!

Když ty krásné věci tady uvidíte, uvěříte, že i na kole vám to může opravdu slušet. :)

Cyklistické oblečení tu pořídíte od celé řady značek, patří mezi ně Assos, Maloja, Poc, Castelli a Alé. Dále zde můžete vybírat ze široké nabídky cyklistických doplňků, mají tu brýle, přilby, tretry…

Přilby pak nabízí od značek Mavic, Poc, Giro.

Cyklistické oblečení tu je jak dámské, tak i pánské. Já jsem vám pár krásných kousků pro inspiraci opět nafotila přímo na sobě, ať tyto věci vidíte v jejich reálné podobě.

Najdete zde nejrůznější typy cyklistických dresů, spodní podvlékací trička, rozepínací dresy, dresy na tělo i volné, mnoho typů kalhot… Jednotlivé věci pak můžete vzájemně barevně a stylově kombinovat, není problém si tu vybrat kompletní a slušivý cyklistický outfit.

Tak co říkáte? Na kolo úžasné věci! Stavte se je omrknout. ;)

Kamennou prodejnu 4 KLUCI OD KOL najdete na adrese Brno, U Vlečky 5c.

ODKAZ: 4 KLUCI OD KOL / web, eshop
ODKAZ: 4 KLUCI OD KOL / instagram
ODKAZ: 4 KLUCI OD KOL / facebook