Představuji: Vinné sklepy SKALÁK

Jsem ráda, že vám mohu předat doporučení na další kouzelné místo nedaleko Brna, které jsem nedávno navštívila. Jedná se o Vinné sklepy Skalák, které najdete asi hodinku jízdy od Brna, u Kyjova, na kraji malebné obce Skalka. Toto místo určitě ocení zejména milovníci dobrého vína – přímo zde sídlí i vinařství Skalák, víno se tu i vyrábí. V prostorách Vinných sklepů Skalák si můžete užít skvělou vinnou degustaci, ovšem, je to tu přímo jako dělané i na nejrůznější akce. Toto místo je oblíbené pro pořádání svateb, firemních akcí, oslav… Je zde totiž i ubytovací kapacita až pro 62 osob, což je skvělé. Víc informací a mých fotek z návštěvy v následujícím článku…

Velmi často mi od vás chodí dotazy na téma, kde uspořádat svatbu, rodinnou oslavu, nebo třeba firemní akci… Ptáte se na zajímavá a netradiční místa, která mají své kouzlo a také, potřebné zázemí – velké sály, konferenční prostory a také ubytovací kapacitu.

Právě toto vše splňuje nádherné prostředí Vinných sklepů Skalák.
Vinné sklepy Skalák nejsou z Brna daleko – dostanete se sem asi za hodinku jízdy, toto místo se nachází nedaleko Kyjova, na kraji vesničky Skalka.

Já si sem nedávno udělala výlet a upřímně, byla jsem velice překvapená, jak krásné místo to je – a bohužel, možná málo se o něm ví. Což je rozhodně škoda – Vinné sklepy Skalák mají rozhodně co nabídnout, a to jak v ohledu služeb, tak i co se týká vybaveností a širokou škálou mnoha prostor, které zde můžete využít.

Jak už jsem zmínila v úvodu, právě zde se rovněž nachází vinařství Skalák, které zde existuje už poměrně dlouho, jedná se o vinařství s rodinnou tradicí. Místo rovněž obklopují rozsáhlé vinohrady a přímo zde se také veškerá vína Skalák vyrábí.

Zde se totiž nachází i výrobní hala – a mimochodem, zajímavostí pak je, že si tyto prostory můžete prohlédnout, až tu budete. Uvidíte velký lis na víno, vinné tanky i sudy – určitě doporučuji vidět, je to jedinečná zkušenost!

Vína tu můžete ochutnat – třeba na některé z degustačních akcí, které si tu můžete zarezervovat. Degustační akce probíhají v příjemném a stylovém sklepním prostředí, za účasti sommeliéra. Degustace vám tu připraví na klíč, dle vašich požadavků – s občerstvením, hudbou, nebo i zmiňovanou prohlídkou provozu.
Mimochodem, v nabídce zde je také možnost uspořádat vinné degustace externě, třeba v prostorách vaší firmy.

Samozřejmě je možné si tu i vína koupit s sebou, nebo pak můžete k nákupu vín využívat také eshop www.sklepskalak.cz/shop/.

Zajímavou nabídkou vinařství Skalák je pak možnost výroby personifikovaných etiket – třeba s logem vaší firmy, nebo s vaším jménem – tato vína jsou pak skvělým dárkem, milým poděkováním vašim firemním zaměstnancům.

Celé prostory Vinných sklepů Skalák jsou skutečně rozsáhlé – najdete zde různé sály, salonky a velkou výhodou je i ubytovací kapacita, přímo zde totiž můžete i pohodlně přespat v krásných pokojích, nebo v apartmánu. Celkem je zde 62 lůžek, v případě více lidí vám pak zajistí ubytování i v blízkém penzionu.

I z důvodu možnosti ubytování jsou Vinné sklepy Skalák naprosto skvělým místem pro uspořádání větších akcí – firemního večírku, teambuildingu, oslavy, nebo svatby. A to i v průběhu týdne!

Veškeré akce vám zde zajistí a připraví na klíč, přesně podle vašeho přání a představy. Postarají se o catering, výzdobu, hudbu, nebo zajistí vinné degustace.
Mimochodem – je to ideální místo i na vánoční večírky a setkání – určitě je dobré rezervovat si termín s předstihem!

Na závěr vám chci ještě napsat o jedné zajímavé akci, která právě zde brzy bude – 8. srpna tu se svou kapelou vystoupí skvělá zpěvačka Bára Basiková & Band!

Na tuto akci si můžete koupit buď klasickou vstupenku, nebo degustační – s ochutnávkou vín. 
Prodávat se zde budou i limitované edice vín Skalák, kdy výtěžek z prodeje těchto vín poputuje na pomoc do oblastí postižených tornádem. 

Víc informací & vstupenky k vystoupení Báry Basikové na Skaláku ZDE – událost na Facebooku.

Vinné sklepy Skalák najdete kousek od Kyjova, na okraji obce Skalka (Skalka 85).

ODKAZ: VINNÉ SKLEPY SKALÁK / web
ODKAZ: VINNÉ SKLEPY SKALÁK / facebook
ODKAZ: VINNÉ SKLEPY SKALÁK / instagram