Hledáte ideální místo pro váš event, oslavu, společenskou akci? Doporučuji Vilu Austerlitz ve Slavkově!

Plánujete uspořádat soukromou akci, oslavu, firemní event, nebo si chcete užít fajn víkend s kamarádkami…a hledáte pro tyto účely ideální místo? Mám pro vás v tomto směru opravdu skvělou inspiraci. Možná si vzpomínáte – před časem jsem vám zde představovala kouzelnou Vilu Austerlitz, kterou najdete jen kousek od Brna, ve Slavkově. Právě Vila Austerlitz je ve všech ohledech přímo perfektním místem, které splní vaše nejvyšší očekávání! Vila je komfortně vybavená, hosté se tu mohou ubytovat v nádherně zařízených pokojích. K dispozici jsou vám různé salonky, vinárna, anglický park o rozloze 15 000 m2, ale i hala, kde se dají uspořádat i menší koncerty… Víc informací i fotek v mém následujícím článku!

Najít perfektní místo pro plánovanou událost, oslavu, večírek, firemní setkání, nebo třeba i komorní koncert…není rozhodně „jen tak“, to sama uznávám. Zvláště, když vyžadujete, aby dané prostory měly určitou úroveň, aby hostům poskytly zázemí, pohodlí a komfort vyššího standardu…

Věřte, i vaše nejnáročnější očekávání určitě ve všech ohledech splní překrásná Vila Austerlitz, kterou najdete jen kousek od Brna, ve Slavkově. Já jsem vám právě toto místo na svém blogu již několikrát představila, a to zejména v souvislosti s možností uspořádat zde svatby. Což je samozřejmě stále možné – pro svatby je Vila Austerlitz přímo dokonalá. Svatbu vám tu zařídí samozřejmě „na klíč“ – postarají se o výzdobu, catering, zábavu…
Pokud hledáte, kde uspořádat svatbu v okolí Brna – Vila Austerlitz je skvělá volba (víc v mém starším článku ZDE).

Ovšem, stejně precizně vám tu připraví i jakoukoliv jinou akci! Vila Austerlitz totiž disponuje přímo perfektními prostory, které jsou doslova ideální i pro akce typu rodinných oslav, teambuildingů, školení, firemních setkání…

Využít tu můžete i prostorný a nádherně upravený anglický  park o rozloze 15 000 m2 – ten je ideální pro zahradní party, oslavy… Do prostor anglického parku je možné umístit i venkovní party stany. Zahrada je příjemným místem, kde budete mít pro svou událost dostatek soukromí.
Mimochodem, je tu i možnost konání venkovních workshopů, cvičení…

Plánujete holčičí víkend s cvičením nebo jen dámskou jízdu? Vila a její park jsou vám plně k dispozici. Celý park je oplocený, takže vám nabízí naprosté soukromí. Nebude vás nikdo rušit při cvičení, relaxaci a odpočinku. Vila je skvělým výchozím bodem pro různé výlety po okolí. Můžete se vydat po stopách Napoleona, navštívit zámek Slavkov, Mohylu Míru, Žuráň nebo Santon (tvaroženský kopeček). Na výlet se můžete vydat na nedaleké rozhledny např. Rozhledna Chocholík, Nedánov, Bukovanský mlýn. Aktivitu si zde najde každý.

Pro organizaci eventů, akcí, oslav…jsou vám k dispozici celé prostory Vily Austerlitz.
Vila disponuje několika uzavřenými salonky – využít můžete Lovecký salónek s kapacitou 8 – 12 osob, dále salónek Emila Holuba (knihovna) s kapacitou taktéž 8 – 12 osob. 

Větší kapacitu pak má hlavní / snídaňový sál pro maximálně 40 osob. Tyto prostory jsou vhodné pro zmiňované svatby, oslavy narozenin, promoce, křtiny.

Velmi příjemné prostory pak nabízí i vinárna a místnost s krbem a kulečníkem s kapacitou 25 osob. Pánové, chcete mít pro své večírky stoprocentní soukromí. Hledáte prostory pro ochutnávku vín nebo rumů? Přijeďte si zahrát kulečník u krbu se sklenkou dobrého drinku. Nebo hrajete golf? Golfové hřiště je od vily jen 1,5 km.

Využít tu můžete také prostornou halu (foyer), a to třeba i pro organizaci menších koncertů!

Každá místnost má svoji kapacitu. Na uspořádání jednotlivých salónků se dá domluvit a vy si můžete ve Vile Austerlitz uspořádat akci až pro 80 – 100 osob, tedy pokud nebude muset mít každý své místo k sezení.

V prostorách Vily Austerlitz se mohou konat i formální akce typu jednání zastupitelstva, setkání správní rady… Komfort a úroveň prostor je opravdu na velmi vysoké úrovni.

Vila Austerlitz nabízí také ubytovací kapacitu, celkem je zde pro hosty k dispozici 9 apartmá s maximální kapacitou 20 osob. Pokud je hostů více, je možné domluvit ubytování i v partnerském penzionu pár metrů od vily. Každý z pokojů je v jiném designu, každý je ale doslova úchvatný!

Kde uspořádat akci v Brně? Spolehněte se na Vilu Austerlitz, která je z Brna jen kousek. Pro události, firemní akce, oslavy, svatby, korporátní eventy, formální setkání, ale i čas strávený v kruhu přátel je to zde opravdu ideální!

Vilu Austerlitz najdete ve Slavkově u Brna, více informací a možnost rezervace – viz webové stránky, odkaz níže.

ODKAZ: VILA AUSTERLITZ / web
ODKAZ: VILA AUSTERLITZ / facebook
ODKAZ: VILA AUSTERLITZ / instagram