Inspirace z obchůdku IvaDekor

Po delší době mám pro vás opět inspiraci z brněnského obchůdku IvaDekor – jistě ho všichni už dobře znáte! Tento milý krámek najdete v Brně na Horově ulici, ale také v Kuřimi. Koupíte tu překrásné doplňky, dekorace, bytový textil, svíčky…a mimo to, je tu velmi široký výběr také skla, keramiky a porcelánu. Právě na tento typ zboží jsem se tentokrát zaměřila, ukážu vám jedinečné „lesní sklo“ – kouzelné skleničky, džbánky… Za pozornost v obchůdku IvaDekor pak stojí také nový „antique koutek“, kde můžete vybírat původní kameninové formy a další tradiční české nádobí, které budete pamatovat třeba od vašich babiček. Víc v následující reportáži i se spoustou fotek!

Pokud hledáte tip, kam v Brně pro hezké dárky pro kohokoliv, ale i pro stylové bytové dekorace a doplňky, určitě zavítejte právě do obchůdku IvaDekor, tady si totiž rozhodně vyberete!
I já vám o nabídce v této prodejně často píšu, ty krásné věci totiž stojí za pozornost – jsem si jistá, že mnohé z nich v Brně jinde nenajdete!

Nabídka sortimentu v IvaDekor se do určité míry odvíjí samozřejmě i od daného ročního období, už nyní tu pořídíte dekorace v duchu jara i Velikonoc. Velikonoční inspiraci vám představím ovšem později, nyní jsem se zde zaměřila na zajímavé novinky – a to hlavně v ohledu skla a porcelánu!

Právě české sklo, porcelán, keramiku…v obchodě IvaDekor najdete, a to ve velmi pestré škále.
Za speciální pozornost určitě stojí nádherné české „lesní sklo“!

Jedná se o ručně vyráběné skleničky na víno, džbánek, karafu…ve zcela ojedinělém, charakteristickém designu – sklo má lehounce zelený odstín, je dekorované a opravdu úžasné.

Sety skleniček, ale i džbánek s uzavíráním, karafa…jsou navíc krásně balené v krabičce vykládané saténovou látkou. Toto balení je tak i ideálním dárkem, kterým zaručeně překvapíte!

V obchůdku IvaDekor pak koupíte i tradiční český porcelán s drobným vzorem, který určitě pamatujete z dob minulých…

Za zmínku rozhodně stojí také nový „antique koutek“. V něm najdete původní kameninové formy, nádobí…které možná znáte od vašich babiček. Toto nádobí má dnes už zejména dekorační funkci – skvěle se hodí třeba do interiérů chalup!

A taková kameninová forma může pak posloužit i jako nevšední truhlík – květináč!

K dalším zajímavostem – novinkám v obchůdku IvaDekor pak patří určitě také vzácné kameny, ametyst a křišťál.

Ty jsou tu v nabídce v různém zpracování i velikostech.

Pro někoho mají takové kameny čistě jen dekorativní funkci, ovšem mnozí lidé tyto kameny berou jako zdroje vzácné a pozitivní energie, kterou uvolňují.

Kameny se tak hodí jako talismany, můžete si je dát i pod polštář! :) Jako dárek opět určitě nezklamou.

V obchůdku IvaDekor právě dárečky pořídíte pro kohokoliv, a to i milé drobnosti „za pár korun“. To tu vždy obdivuji, různé hezky dárkově zabalené maličkosti, které obdarovanému vykouzlí úsměv na rtech.

Zastavte se sem, v tomto obchodě je navíc vždy tak fajn a pozitivní atmosféra, že se vám ani nebude chtít odcházet!

IvaDekor ovšem provozuje i eshop – viz odkaz níže.

ODKAZ: IVADEKOR / web, eshop
ODKAZ: IVADEKOR / facebook

ODKAZ: IVADEKOR / instagram