Zmrzlina & dorty na objednávku z bistra Zdravě, chutně…LOW CARB!

I při low carb stravě můžete jíst sladce, o tom jsem vám mimochodem už několikrát psala. Stačí vybrat takové sladké dobroty, které jsou slazené povolenými sladidly a hlavně, jsou upečené i ze speciální mouky, třeba z kokosové, nebo mandlové… Skvělé low carb dezerty i dorty ochutnáte v bistru Zdravě, chutně…LOW CARB na Zámečnické 3! A mimo to, low carb dort si tu můžete také objednat celý, na vaši oslavu, party, nebo jakoukoliv jinou příležitost.
Musím vám pak napsat i o sladké novince, která je v tomto bistru už ve stálé nabídce k dostání! Majitelka bistra, Linda, totiž vyvinula low carb kopečkovou zmrzlinu, a to rovnou v několika příchutích. Věřte, jinde v naší zemi si LC zmrzku asi nedáte! Stavte se ji do bistra Zdravě, chutně…LOW CARB ochutnat! :)
Ruku na srdce, kdo z vás si čas od času nedopřeje rád něco sladkého? Ovšem klasické dorty, dezerty…ty se opravdu nedají jíst bez výčitek. Jsou plné cukrů, tuků a mouky – a tato kombinace surovin slibuje jen jediné. Při nadměrné konzumaci ukládání tuků a přibývání na váze.
U low carb stravy je klíčové se právě těmto ingrediencím a celkově sacharidům vyhnout. Nicméně i při LC stravě si můžete dopřát sladkosti – které jsou, alespoň za mě, chuťově snad i lepší, než dorty a dezerty klasické.
Určitě vám doporučuji jít se přesvědčit právě do bistra Zdravě, chutně…LOW CARB. Majitelka bistra, Linda, tu nabízí dokonalé dezerty, dorty, sladké tyčinky…které jsou tak dobré!
Vše si Linda připravuje sama, pod vlastní značkou Low carb cakes by Lin.
Na pečení používá kvalitní mouku – mandlovou, ořechovou a kokosovou. Coby sladidlo pak stévii, která je navíc zcela bez kalorií!
Dalšími surovinami jsou přírodní, kvalitní ingredience – máslo, šlehačka, čerstvá smetana…
Do dortů Linda používá výborné krémy z mascarpone, smetany… Veškeré dezerty, sladkosti, dorty…mají minimální počet sacharidů, dále obsahují zdraví prospěšné tuky a bílkoviny.
Mimochodem, veškeré low carb dezerty & sladkosti jsou vhodné i pro diabetiky, sportovce, celiaky…
Chuťově i vzhledově dokonalé dorty si od Lindy můžete i objednat – na oslavu, party, nebo i jen tak! Já si od Lindy objednala dortů už několik a všechny byly úžasné!
Dorty je fajn objednat vždy alespoň 14 dnů předem. Můžete objednávat přímo v bistru Zdravě, chutně…LOW CARB na Zámečnické, nebo i přes zprávy na sociálních sítích bistra, viz odkazy níže. 
Do bistra se ovšem určitě zastavte – třeba i ochutnat jejich skvělou novinku – low carb kopečkovou zmrzlinu!
Tu Linda vymýšlela a vyvíjela dlouho, není to totiž vůbec nic snadného! Sladidla se totiž při mrznutí mohou chovat jinak, mění strukturu a celkovou konzistenci výsledné zmrlzliny. Ale – klobouk dolů – Lindě se low carb zmrzlina povedla, a to hned v několika druzích!
Low carb zmrzlina je slazená stévií, dále je vyrobené pouze ze smetany a mléka. Mimochodem, 1 kopeček LC zmrzliny má pouze 80 kCal a 1,5g sacharidů ( dle druhu).
Tuto zmrzlinu si opět mohou dopřát i diabetici a celiaci.
Zmrzka je vážně skvělá, za sebe potvrzuji – stavte se ji ochutnat i vy!
Bistro Zdravě, chutně…LOW CARB najdete v centru Brna na Zámečnické 3.

ODKAZ: ZDRAVĚ, CHUTNĚ…LOW CARB / instagram
ODKAZ: ZDRAVĚ, CHUTNĚ…LOW CARB / facebook