Inspirace – krásné novinky z řady slunečních i dioptrických brýlí v optice Fénix!

Brýle jsou jedinečným a zároveň funkčním módním doplňkem, který dokáže skvěle zvýraznit a podtrhnout naši image! Sháníte brýle nové – ať už dioptrické, nebo sluneční? Mám pro vás v tomto směru pestrou inspiraci! Nafotila jsem vám totiž novinky – nové modely z aktuálních kolekcí mnoha značek v oblíbené optice Fénix Kroměříži. Mrkněte, třeba vás nějaký model osloví, sama bych nevěděla, který si vybrat! :)

Přiznám se, že brýle právě coby doplněk přímo miluji! Jak jsem zmínila, brýle podtrhnou váš celkový look, mohou zvýraznit váš obličej, mohou vyjádřit vaše extravagantní vnímání módy… Zkrátka, už dávno neplatí, že brýle jsou něco (tedy zejména ty dioptrické), za co bychom se museli stydět. Ba naopak!

Sama mám doma brýlí, zejména tedy těch slunečních, už hezkou sbírku. I v ohledu brýlí totiž platí módní trendy, které se vždy pro daný rok mění. Ovšem, je to jen na vás, zda dáváte přednost spíš nadčasovým a klasickým kousků, nebo se nebojíte i více trendy a IN záležitostem.

Kam pro brýle? Sluneční, dioptrické, sportovní, vlastně naprosto jakékoliv? Já vám tu často píšu o optice Fénix, kterou najdete v Kroměříži, mimochodem, i z Brna jste tu za chvíli.

Právě tato optika je skvělá jak co se týká služeb, tak i nabídky brýlí. O službách zde jsem vám už několikrát psala – zrak si tu můžete nechat profesionálně změřit zkušeným optometristou, disponují tu dokonce jako jediní unikátním přístrojem Right Eye, který vyšetřuje a celkově hodnotí vzájemnou spolupráci obou očí. Zkrátka, o váš zrak tu dokáží pečovat v mnoha ohledech.

Zpátky k brýlím a novinkám! V optice Fénix je k dostání už mnoho kousků z aktuálních kolekcí pro tento rok – a to od mnoha značek!

Já vám nafotila dioptrické brýle (respektive obruby) od značek Blackfin a Viktoria Beckham. Zatímco druhou uvedenou budete jistě dobře znát, tak brýle Blackfin si vaši pozornost také rozhodně zaslouží!

Tyto brýle – obruby, jsou naprosto úchvatné! Nejen svým designem, ale zejména lehkostí!

Jsou vyrobené z velmi lehkého titanového materiálu, který na obličeji vůbec neucítíte – brýle jsou tak lehké, že jejich přítomnost na tváři skutečně nebudete vnímat.

Materiál je i velmi pružný – brýle nikde netlačí, netáhou…

Brýle Blackfin jsou dostupné v mnoha variantách, typech i barvách – mě oslovily zejména ty více barevné kousky, přece i k jaru, létu…barvičky patří!

Sluneční brýle jsem vám také nafotila – jedná se o novinky od mnoha značek, které jsou v rámci portfolia v optice Fénix dostupné.

Vybírat můžete modely v klasické designu, který je nadčasový…

…ovšem na své si tu přijdou i milovníci zmiňované extravagance a lehké výstřednosti.

Jsem si jistá, že v optice Fénix brýle rozhodně vyberete. Tak široká a pestrá nabídka se opravdu jen tak někde nevidí. Co tu navíc oceníte – milý a vstřícný personál, který se vám bude ochotně věnovat. :)

Optiku Fénix najdete v Kroměříži na adrese Riegrovo náměstí 179 / Dům Vogl.

ODKAZ: OPTIKA FÉNIX / web
ODKAZ: OPTIKA FÉNIX / facebook
ODKAZ: OPTIKA FÉNIX / instagram