Představuji: solární studio nové generace – InSun Brno!

Snědá, lehce opálená pokožka vypadá zkrátka lépe, v tom mi dáte mnozí určitě za pravdu… Opálení asi nejsnadněji docílíte návštěvou solária, ovšem – určitě vám doporučuji zvolit takové studio, kde budete mít jistotu, že solária jsou ve špičkové kvalitě a opálení vzniká kontrolovaně a pod dohledem. Právě tak bude pokožka přirozeně snědá a opalování bude bezpečné. Za sebe vám mohu opravdu velmi doporučit solární studio nové generace, InSun Brno – najdete ho na Nových Sadech 25 v budově Titanium. Celkově přístup zde je zcela jiný, než v běžných solárních studiích. Připraví vám přesný plán opálení, individuálně doporučují typ solárií, kde se opalovat… Disponují zde těmi  nejmodernějšími solárii, dokonce solárium Ergoline Prestige 1400 mají jako jediní na Moravě. Super je i velmi široký výběr opalovací kosmetiky. Sama do tohoto studia také chodím a rozhodně bych neměnila.
Víc v následujícím článku…

Už dávno neplatí, že solária jsou v obecné rovině zdraví škodlivá a naší pokožce neprospívají… Síla trubic, které se do solárií dle evropských norem smí používat, se od doby dávno minulé opravdu změnila. Dnes už nehrozí, že bychom se v soláriu hrozivě spálili, ale…nic se samozřejmě nesmí přehánět.

Co se opalování týká, a to ať už na sluníčku, nebo právě v soláriu, je dobré k němu přistupovat rozumně. V případě opalování na sluníčku používejte krémy a berte ohled na svůj typ pleti. Pokud se opalujete v soláriu, tak to má proti opalování na slunci výhodu – opalování zde probíhá „kontrolovaně“, tedy po přesně stanovený a doporučený čas a také, intenzita záření je známá (dle síly solária).

Opalování, a to jak na sluníčku, tak i v soláriu, nám doplňuje také velmi důležitý vitamín D, jehož nedostatkem česká populace poměrně dost trpí.

Zkrátka, sama jsem příznivce opalování, ovšem v rozumném ohledu – rozhodně není dobré v případě opalování cokoliv přehánět. A samozřejmě, nutná je adekvátní péče o pokožku, před i po opalování.

Pokud toužíte mít krásně snědou, ale stále přirozeně opálenou pokožku, určitě si do solária zajděte. Chce to ale vybrat takové studio, kde se vám budou věnovat, doporučí vám, jak často se opalovat, kolik minut v soláriu strávit a také, jaký přístroj vybrat.
Existuje totiž celá řada solárií, s různými funkcemi a hlavně, s různou sílou – opálení může vznikat v rozdílné intenzitě.

Konkrétně u nás, v Brně, jsem vyzkoušela solárních studií už poměrně dost… Nikde jsem ale nebyla tak upřímně spokojená, jako právě v solárním studiu nové generace, v InSun Brno. Ten přístup tady je totiž opravdu perfektní, a to ve všech ohledech! 

A nejen to, disponují tu nejmodernějšími solárii, dokonce solárium Ergoline Prestige 1400 mají jako jediní na Moravě. Tato solárka jsou velmi kvalitní a co je hlavní, zaručují kontrolované a bezpečné opalování.
Mimochodem, výše uvedený typ solária během opalování poskytuje i terapii červeným světlem.

Solárií je ve studiu InSun Brno celá řada, každé je jiné, každé opaluje trochu jinak, využít tu můžete i solárium vertikální. U některých typů vznikne opálení poměrně rychle a s intenzivní barvou, jiné typy zaručují, že k opálení dochází pomaleji, z hlubších vrstev pokožky, kdy tato solária podporují tvorbu vlastního pigmentu. Toto opálení zase déle vydrží.

Až ve studiu InSun Brno jsem pochopila, že získat opálení – bezpečně a kontrolovaně a hlavně, také si ho co nejdéle udržet, to je přímo až „věda“. 
Nemusíte mít ale obavu. V tomto studiu každému z klientů vždy vytvoří zcela individuální opalovací plán.

Vždy se vás při první návštěvě zeptají na důležité informace – jak se opalujete, jak reaguje vaše pokožka na sluníčku, zda hrozí spálení… Podle toho vám doporučí, jaká solária používat, jak často, vysvětlí vám, jak opálení vznikne a jak si ho nejlépe udržet.

Rozhodně to zde nefunguje tak, že přijdete, vyberete si typ solária a určíte si, kolik minut tam strávíte… Nechejte si poradit, opravdu tomu zde rozumí a výsledek je perfektní!

Sama do tohoto studia na opalování chodím, nyní už na udržení opálení, a to jen 1x za týden. Pokaždé mi doporučí jiné solárium a já samozřejmě vždy souhlasím, mají tu mou naprostou důvěru. :)

Mimo to, v tomto studiu mají obrovský výběr opalovací kosmetiky, což je také super – vždy vám najdou ten nejlepší produkt přesně pro vás!

Pokud v Brně hledáte to nejlepší solární studio, s perfektním vybavením a hlavně, s osobním přístupem, určitě zkuste právě InSun Brno. Jsem si jistá, že budete nadšení!

Solární studio InSun Brno najdete na Nových Sadech 25 v přízemí budovy Titanium (vstup přímo z ulice).

ODKAZ: SOLÁRNÍ STUDIO INSUN BRNO / web
ODKAZ: SOLÁRNÍ STUDIO INSUN BRNO / facebook
ODKAZ: SOLÁRNÍ STUDIO INSUN BRNO / instagram