Inspirace z Freeportu – nový výprodejový obchod GAP

Opět mám pro vás inspiraci z outletového centra Freeport! Chci vám představit zajímavou novinku – novou výprodejovou prodejnu velmi oblíbené americké značky GAP! Ta je ve Freeportu otevřená jen pár dnů a opravdu se vyplatí se sem zastavit! Pořídíte tu krásné kousky od tohoto brandu a hlavně, za skutečně super ceny, ty se tu pohybují již v řádech od 100,-. Oblečení tu koupíme jak my, ženy, tak i pánové a perfektní výběr je i pro děti! Nechybí tu ikonické teplákovky GAP, pohodlné džíny, trička… Inspirujte se v mé reportáži!

V outletovém centru Freeport neustále přibývají zajímavé novinky – nové obchody, které si rozhodně zaslouží, abyste o nich věděli!
Nedávno se ve Freeportu další nová prodejna otevřela a věřím, že vás tato značka i její nabídka potěší.

Zmiňovanou novinkou je výprodejový obchod velmi populární americké značky GAP – jistě vám nemusím příliš představovat. :)

GAP se těší mimořádně oblibě po celém světě  a nejinak je tomu i u nás. Ovšem, sehnat oblečení právě od této značky byl dlouho opravdu problém (vzpomínám, jak jsme si kousky GAP vždy vozili jako „cenné poklady“ ze zahraničních cest :).

Ve Freeportu ovšem můžete navštívit jak velkou outletovou prodejnu GAP s velmi pestrou nabídkou, tak i novou výprodejovou jednotku, kde najdete pestrou škálu oblečení tohoto brandu za přímo fantastické ceny – a to v řádech již od 100,-! Věřte, nákupy tady se vám skutečně velmi vyplatí.

Oblečení GAP je už přímo charakteristické pro krásné barvy, super materiály, oblíbené jsou pak zejména kousky s výrazným logem – nápisem GAP.

Doslova bestsellerem značky jsou pak zejména tepláky, mikiny, teplákové soupravy… I ty v novém výprodejovém obchodě najdete, a to ve velmi pestré nabídce.

Jak jsem zmínila, sortiment je tu jak pro ženy, tak i pro pány a hlavně, pro děti.
Právě dětské kolekce GAP jsou nesmírně populární – tady si na děti krásné oblečení určitě vyberete, navíc cenově přijatelné.

Děti rychle rostou a kupovat jim drahé oblečení, zvláště v této době… no však víte. Pokud chcete dětem dopřát i tak kvalitní, značkové oblečení, kdy vám nákup „peněženku nezrujnuje“, určitě doporučuji navštívit právě tento obchod GAP!

Maminky, nádherné věci tu najdete i pro miminka, různé overaly, bodyčka, komplety, ale i roztomilé bundičky…

Já jsem vám tu pak nafotila pár outfitů na sobě, z dámské kolekce. Už nyní tu pořídíte krásné oblečení na jaro i léto! Lehounké šaty, sukně, super je výběr triček, nebo košil…

Mimo to, v nabídce nechybí zmiňované teplákové soupravy, mikiny s logem GAP…

…nebo i mikinové šaty, opět s logem.

Perfektní je výběr i džínů, v mnoha typech, barvách a střizích!

Oblečení je pak v obchodě velmi přehledně seřazeno podle cen – nákupy tak jsou o to snažší. :)

Zastavte se sem, určitě tu pořídíte spoustu hezkých věcí!

Outletové centrum Freeport najdete v Hatích u Znojma.

ODKAZ: FREEPORT / web
ODKAZ: FREEPORT / facebook
ODKAZ: FREEPORT / instagram