Tip – zastavte se ve Znojmě do nového Bistra Poke Bowl!

Až budete někdy ve Znojmě, nebo tudy budete třeba i jen projíždět – zastavte se tu vyzkoušet zbrusu nové Bistro Poke Bowl! Stojí opravdu za návštěvu. Fajn koncept, krásné prostředí a hlavně, dobré a zdravé jídlo! Jak název napovídá, v bistru si dáte oblíbené havajské speciality – misky Poke Bowls, ovšem mimo to jsou na menu i další jídla, variace vaječných specialit, avocado bread, makové lívance… Nechybí dobrá káva od lokálních Balance Coffee, jistě budete mnozí znát… Tak pokud hledáte tip, kam ve Znojmě na zdravé a  dobré jídlo, zkuste to právě sem! 
Víc v mé následující reportáži se spoustou fotek…

Sama přes Znojmo jezdím docela často, pocházím z malého městečka kousek odtud a i pracovně mívám do Znojma cestu. Mnohdy jsem tu právě řešila, kam na dobré a zdravé jídlo. Ač sice nejsem místní, těch možností jsem nikdy moc neobjevila…

ALE! Teď už vím, že kdykoliv budu ve Znojmě, ráda se stavím právě do zbrusu nového Bistra Poke Bowl – to je otevřeno jen pár dnů v areálu  nákupního parku Aventin. Mimochodem, z Brna směrem do centra Znojma pojedete okolo. ;)

Podobný koncept bistra s pestrou nabídkou zdravých jídel ve Znojmě rozhodně chyběl, v tom mi – i vy, místní – dáte jistě za pravdu.
V Bistru Poke Bowl si dáte – jak je patrné už z názvu – v poslední době velmi oblíbené misky plné zdravých ingrediencí, Poke Bowls.

Vybírat můžete z několika druhů, s kuřetem, s lososem, tuňákem, trhaným masem, je tu i variace pro vegetariány…

Nabídka misek Poke Bowls se ovšem bude do budoucna ještě rozšiřovat, bude možné si pak sestavit i vlastní Poke, se surovinami, které máte nejraději.

Já tu ochutnala Salmon Poke, bylo vynikající! Výborný losos, spousta zeleniny a sushi rýže. Nevytkla bych vůbec nic. :)

Koncept nabídky bistra je sestaven tak, abyste si tu mohli dát i snídani, brunch, ale třeba i jen dobrou kávu!

V menu totiž  najdete i oblíbená snídaňová jídla, která tu jsou v nabídce po celý den.

Dáte si tu skvělá vejce Benedict, Florentine – s lososem, zajímavý je i Egg Burger v černé housce, oblíbený pak bude určitě i Avocado Bread, nebo Avocado Egg Bread…

Milovníky sladkého jistě potěší makové lívance!

Můžeme se tu ovšem těšit na další speciality, bistro je otevřeno jen chvíli a celá podoba menu se ještě ladí! Sama jsem na novinky, nová jídla moc zvědavá!

Super je, že si v Bistru Poke Bowl dáte i dobrou kávu. Majitelé vsadili na kávu od lokálních, přímo znojemských Balance Coffee, určitě někteří znáte. :)

Jinak na vás určitě udělají fajn dojem i samotné prostory bistra, v minimalistickém nadčasovém a moderním designu, kterému dominuje výrazný, růžový svítící nápis za barem.

Až budete ve Znojmě, nebo i vy – místní – vzpomeňte si na mě a stavte se nové Bistro Poke Bowl vyzkoušet! Určitě se budete rádi vracet. ;)
Jo a vy, co jste ze Znojma a okolí – těšit se můžete i na rozvoz!

Bistro Poke Bowl najdete na Dobšické 4 v rámci nákupního centra Aventin Shopping Park, otevřeno je tu každý den od 7:30 do 21:00.

ODKAZ: BISTRO POKE BOWL / web
ODKAZ: BISTRO POKE BOWL / facebook
ODKAZ: BISTRO POKE BOWL / instagram