Martina Cavallo – výborná brněnská terapeutka, která vám pomůže v mnoha oblastech života

Možná si vzpomínáte, před časem jsem vám zde představila vynikající brněnskou terapeutku & koučku Martinu Cavallo. Martina pracuje s celou řadou technik, terapií a dokáže vám v životě skutečně pomoci, nasměrovat vás a najít tak odpovědi na otázky, které vás třeba trápí… Mimo to, jednou z problematik, na kterou se Martina zaměřuje, je stresová zátěž, její odbourání a docílení toho, abychom žili v klidu a pohodě. Což je opravdu nesmírně důležité – pokud jsme ve stresu, nejen, že se necítíme dobře, ale své negativní pocity přenášíme i na své okolí. Nadměrný stres přitom řeší ve svém životě mnoho z nás, a to i děti. Martina vám v tomto dokáže pomoci, a to velmi snadno a hlavně, efektivně… U Martiny jsem nedávno byla i já, kdy jsme se právě na stresové zátěže zaměřily. Víc vám prozradím ve svém článku!
Pozor – Martinu Cavallo najdete nyní na nové adrese – v novém Semilassu na Palackého třídě 124.

Myslím, že každý z nás se během života dostal do situací, ve kterých se necítil dobře a šťastně… A někdy je opravu složité najít řešení, jak najít cestu zpět ke spokojenému životu.
Pocitem, který nám zmiňované složité životní momenty přináší, je primárně vždy stres. Pocit napětí, tíže, strachu, nebo dokonce zoufalství… Určitě mnozí víte, o čem píšu.

Naše běžné dny jsou pak naplněné tíživými myšlenkami, což se pak přenáší i do mnoha dalších aspektů. Jsme podráždění, nepříjemní ke svému okolí, občas třeba bezdůvodně atakujeme své děti, partnera… Mimo to, stres působí i somaticky – může nás bolet žaludek, trápí nás nechutenství, nebo naopak neustálý hlad, někoho bolí hlava, pociťuje závratě…

Co dělat, když si sami nevíme rady „jak z toho ven“? Nejlepší možností je naučit se sami stres zvládat – což zní asi velmi složitě, ale věřte, není tomu tak!

Pomůže vám s tím právě Martina Cavallo, výborná terapeutka & koučka, která působí v Brně, konkrétně v novém Semilassu na Palackého třídě 124. Mimochodem, Martinu jsem vám už na svém blogu představila – když jsem byla u ní na terapii poprvé i já. 

Z mých vlastních pocitů vám mohu napsat, že Martina je vážně skvělá. Úžasně se s ní povídá, už po malé chvíli nabydete dojmu, že jí můžete svěřit naprosto vše (a to samozřejmě na naprosto diskrétní bázi).
Martina Cavallo je terapeutkou, osobní koučkou, která se přes 20 let věnuje problematice osobního rozvoje na bází mentální, duchovní i fyzické. Má za sebou celou řadu výcviků, školení, mnoho hodin sezení s klienty…

Při terapiích se Martina zaměřuje na řešení obtíží nejrůznějšího charakteru, které nás mohou trápit. Ať už se jedná o partnerské problémy,  pracovní, osobní, rodinné, nebo o hledání správného rozhodnutí, či problematiku sebelásky a sebepřijetí, což jsou mimochodem i klíčové hodnoty ke spokojenému životu…

Martina pracuje s vaším vlastním vědomím, dokáže váš přimět zamyslet se nad takovými otázkami, které by vás ani nenapadly. To hlavní, v rámci terapií spolu najdete cestu, jak z nepříjemné situace, která vás tíží, ven.

Jak jsem zmínila, Martina se zaměřuje i na práci se stresem, s jeho odbouráním a hlavně – s cílem posunout vás v myšlení tak, že se do stresových situací vlastně vůbec nebudete dostávat – a budete žít v klidu. Což je nesmírně fajn!

Mimochodem, Martina často pracuje i s dětmi – právě u dětí se stres také často objevuje a negativně jim ovlivňuje život – dotýká se pak třeba i výkonů ve škole! 

Během terapií, kdy cílem je eliminace stresu a naučení se, jak se do stresových situací vůbec nedostat, pracuje Martina s několika technikami. Využívá klidové meditace, kdy dochází k uklidnění těla i mysli. Klidovými řízenými meditacemi vás také provede.
Vysvětlí vám, jak se zklidnit, jak naslouchat vlastní intuici, což je nesmírně podstatné. Zároveň se zaměříte i na otázku budování vlastního sebevědomí a sebeuvědomění.

Velmi důležité je zmínit, že příznivé výsledky terapií u Martiny jsou trvalé.

Sama jsem si u Martiny aktivní meditací prošla – a až jsem nevěřila, jaký to mělo citelný přínos a efekt.

Martinu Cavallo vám mohu opravdu vřele doporučit, je skvělá! Pokud řešíte nějaký problém, se kterými si nevíte rady, zkuste se na ni obrátit! Víc informací o Martině, ale i možnost rezervace přes web – viz odkaz níže.

Martina Cavallo působí v Brně na nové adrese, na Palackého třídě 124 v novém Semilassu, první poschodí vlevo.

ODKAZ: BY MARTINA CAVALLO / web, rezervace
ODKAZ: BY MARTINA CAVALLO / facebook
ODKAZ: BY MARTINA CAVALLO / instagram