Doporučení – vynikající brněnská terapeutka & koučka Martina Cavallo

Ve svém následujícím článku mám pro vás jedno osobní doporučení, tip…který se zkrátka může opravdu hodit. Snad každý z nás se na své životní cestě někdy dostanete do svízelné situace, ve které si sám neví rady. Ta se může týkat důležitého rozhodnutí, změny, nebo problémů, které řešíme – ať už osobního, partnerského, rodinného a pracovního charakteru… V takový moment je nejlepší svěřit se do rukou zkušeného terapeuta, mentora, osobního kouče, který nám cestu „jak z problému ven“ dokáže ukázat. Proto, chci vám představit a doporučit vynikající brněnskou terapeutku Martinu Cavallo, u které jsem rovněž na terapii byla a vnímám ji zpětně velmi přínosně. Martina pracuje s mnoha metodami terapií, kdy ke každému přistupuje velmi lidsky, naprosto soukromě, s cílem pomoci už při prvním sezení. Čtěte dál!

Asi každý z nás doslova na vlastní kůži zažívá, jak doba uplynulých pár let i současná je opravdu náročná. Obecně i v souvislosti s tím, co se dělo a aktuálně i děje ve světe, se dopady v mnoha ohledech dotýkají i nás, což se pak odráží na mnoha aspektech našeho běžného života. Stresový nápor je nyní rozhodně mnohem větší, markantní – a může se to odrážet nejen na naší vlastní spokojenosti, ale i na mezilidských vztazích.

I tak, každý člověk se v životě čas od času dostane do pro něj nepříjemné, na první dojem těžko řešitelné situace, ať už pramení z jakéhokoliv problému. A v současné náročné době se tyto obtíže objevují snad ještě častěji.

Někdy je těžké najít východisko, cestu, správné rozhodnutí, neboť v našem podvědomí tkví někdy zbytečné předsudky, nedůvěra, strach…, které jsou někdy ovšem malicherné, zbytečné a neopodstatněné. Toto ovšem sami dokážeme jen těžko rozpoznat a správně vyhodnotit.

V takto psychicky náročných situacích je nejlepší svěřit se dobrému terapeutovi, odborníkovi… Není to zcela nic, za co bychom se měli snad stydět, naopak, dnes už je to naprosto běžná věc.

V Brně vám chci doporučit skvělou terapeutku Martinu Cavallo / www.bymartinacavallo.cz. U Martiny jsem sezení absolvovala i já, byl to nesmírně příjemně a přínosně strávený čas, kdy jsem odcházela s doslova povznášejícím pocitem. Martina je totiž mimo své pracovní zkušenosti i nesmírně lidská, empatická a plná energie. Nemusím určitě podotýkat, že veškeré informace, které jí během sezení sdělíte, jsou zcela důvěrné a soukromé, zůstanou čistě jen mezi vámi a terapeutkou. 

Martina Cavallo je tedy terapeutkou, osobní koučkou, která se přes 20 let věnuje problematice osobního rozvoje, na bází mentální, duchovní i fyzické. Má za sebou celou řadu výcviků, školení, mnoho hodin sezení s klienty…

V rámci svých terapií pak Martina pracuje s několika metodami, kdy využívá ty nejlepší postupy každé z ní. V praxi se jedná o metody, jako jsou neurolingvistika, hypnóza a konstelace – pojmy, které mnohým asi nebudou příliš mnoho říkat, ovšem Martina vám je na začátku terapií ochotně vysvětlí.

Při terapiích se Martina zaměřuje na řešení obtíží nejrůznějšího charakteru, které nás mohou trápit. Ať už se jedná o partnerské problémy,  pracovní, osobní, rodinné, nebo o hledání správného rozhodnutí, či problematiku sebelásky a sebepřijetí, což jsou mimochodem i klíčové hodnoty ke spokojenému životu…

Martina pracuje jak s našimi myšlenkami, pocity, obavami – které tu možná poprvé vůbec vyřkneme nahlas, tak i s naším podvědomím, do kterého si celá řada lidí „nevidí“ a neumí s pocity zakořeněnými v podvědomí pracovat.

Díky správně kladeným otázkám, postupům a metodám se tak zamyslíme nad řešením, které by nás jindy jen těžko napadlo… Pomoc v dané situaci se pak ukáže coby mnohem snadnější, lehce dosažitelná… Martina se stane vaším „průvodcem“ a ukáže vám tu správnou cestu… A to je opravdu velmi povznášející moment, o kterém jsem již z vlastní zkušenosti psala…

Pokud i vy stojíte aktuálně v životní nejisté situaci, ve které si nevíte rady a hledáte východisko, je právě taková terapie skvělým řešením. Doporučuji se k Martině Cavallo objednat, budete v těch nejlepších rukách!

Martina Cavallo působí v Brně na adrese Vodova 35.

ODKAZ: BY MARTINA CAVALLO / web, rezervace
ODKAZ: BY MARTINA CAVALLO / facebook
ODKAZ: BY MARTINA CAVALLO / instagram