Nové obchody INTERSPORT v Brně!

Obchody Intersport jistě mnozí dobře znáte – nabízí širokou škálu sportovního vybavení, oblečení, a to jak pro outdoor, či indoor aktivity. A právě prodejny Intersport ve zbrusu nové podobě najdete v Brně nyní na dvou místech, v Galerii Vaňkovka a také v Olympii. Oba obchody jsou otevřeny od konce září a na skutečně velké ploše tu zákazníci mohou vybírat široký sortiment sportovních potřeb, oblečení – za zmínku stojí zejména kvalitní móda pro outdoor, boty, doplňky… Já jsem se do nové prodejny Intersport v Olympii nedávno zastavila, pořídila jsem tu pro vaši inspiraci mnoho fotek – obchod, jeho novou koncepci i nabídku vám představím v následujícím článku…
Mimochodem, nyní do 23. října v nových obchodech Intersport platí uvítací sleva 20% pro majitele zákaznických karet, využijte toho!

Značka Intersport je už roky synonymem pro pestrou nabídku kvalitního vybavení pro sport i volný čas. Prodejny tohoto rakouského brandu jsou na českém trhu už hezkou řadu let – ovšem před nedávnem se obchody Intersport ve zbrusu nové podobě otevřely v Brně, ve dvou nejoblíbenějších nákupních centrech, v Galerii Vaňkovka a také v Olympii.

Právě nový Intersport v Olympii jsem také navštívila, mám pro vás mnoho fotek a také informací týkající se zejména pestré aktuální nabídky!

Oba nové brněnské obchody jsou samozřejmě i v novém designu, kterému vévodí přírodní prvky. Jedná se o tzv. pure concept, jehož cílem je symbolizovat důležitost udržitelnosti a šetrného přístupu k přírodě.
Věřím, že se vám nová podoba obchodů bude líbit a nákupy zde pro vás budou o to příjemnější. Na mě to zde působilo skvěle, komfortně, zboží je přehledně vystaveno a samozřejmě, je zde dostatek zkušeného personálu, který se vám bude ochotně věnovat.

Určitě vás zajímá zejména nabídka, sortiment v obchodě. Ten je – jak už jste v případě značky Intersport zvyklí – velmi pestrý. Najdete zde skutečně snad vše pro sportovní aktivity, ale i pro chvíle strávené v přírodě.

Aktuálně je v obchodech Instersport velmi pestrá škála oblečení a vybavení pro outdoor – ať už se jedná o cyklistiku, turistiku… Pořídíte tu kvalitní a funkční oblečení, doplňky, ale samozřejmě i boty.

Několik outfitů z outdoorových kolekcí jsem vám rovněž nafotila! I v ohledu značek je výběr velmi pestrý, za  zmínku stojí kvalitní brandy, jako jsou Ortovox, Martini, CMP… Znalci budou jistě vědět, o čem je řeč… :)

Intersport se výrazněji zaměřuje i na cyklistiku, koupíte tu kvalitní kola v mnoha typech a samozřejmě, také vhodné oblečení na kolo. Zmínit musím českou značku Silvini, která nabízí cyklo módu – jsou to krásné, kvalitní, funkční věci…

Mimochodem, v obchodech Intersport se nachází i servis kol – servisují tu i kola nezakoupená právě zde. Tak třeba se vám tato informace bude hodit. :)

Značka Intersport klade i velký důraz na výběr lyží, snowboardů, doplňků i vybavení pro zimní sporty… Ovšem, na představení této části sortimentu je ještě čas, víc vám napíšu s příchodem zimy!

Určitě se do nových obchodů Intersport zastavte! Mimochodem, nyní do 23. října zde platí uvítací sleva 20% pro majitele zákaznických karet, využijte toho!

Nové obchody Intersport najdete v Brně v Galerii Vaňkovka a také v OC Olympia Brno.

ODKAZ: INTERSPORT / web
ODKAZ: INTERSPORT / facebook
ODKAZ: INTERSPORT / instagram