Památka pro děti za vypadnutý zoubek – medaile od Zoubkové víly

Milí rodiče, následující článek bude patřit hlavně vám, potažmo pak i vašim dětem… Mám pro vás totiž krásné doporučení na jedinečný dárek na památku za vypadnutý zoubek! Pro děti je moment, kdy jim vypadne první mléčný zoubek, velmi důležitým i emotivním okamžikem, který pro ně znamená mnohé – přináší pocit větší „dospělosti“, statečnosti… Určitě jste to již mnozí s dětmi prožívali, nebo vás tato zkušenost teprve čeká. A jak už i v naší zemi bývá zvykem, za vypadnutý zoubek děti odměňuje kouzelná „Zoubková víla“, která donese drobný dáreček… Právě tímto dárkem může být památeční medaile Zoubkové víly, kterou v krásném zpracování i dárkovém balení nabízí na svém eshopu kreativní brněnská maminka, Andrea Labajová. Tyto medaile od Zoubkové víly jsou nyní k dostání v rozšířeném sortimentu, kdy novinkou je i medaile ve 3D zpracování. Víc o tomto jedinečném dárku – medaili od Zoubkové víly – v následujícím článku!
Růst a vývoj dětí sebou přináší i celou řadu významných a emotivních milníků… Patří mezi ně první slova, krůčky, později pak rozhodně i první vypadnutý mléčný zoubek. Jsou to chvíle, které si my, rodiče, pamatujeme celý život a i pro děti jsou tyto momenty velmi zásadní. Znamenají pro ně mnohé, ale rozhodně to jsou pocity důležitosti, dospělosti, šikovnosti, statečnosti… Je krásné právě toto prožívat z pozice rodiče, tyto zážitky nám také emočně prohlubují vztah s dítětem a naši vzájemnou lásku.
Ve svém článku bych se ovšem zaměřila na jeden z těchto zmiňovaných milníků v životě každého dítěte, kterým je první vypadnutý mléčný zoubek. Právě ten je hlavně pro děti velmi důležitý – znamená pro ně blížící se školní období, krok k dospělosti, samostatnosti. A mimo to, úspěšné vypadnutí zoubku je i velkým důkazem statečnosti! Sama vím, o čem píšu, mám doma dva dospívající syny a první vypadnuté zoubky prožívali oba mí kluci velmi emotivně. :)
Jak už i u nás, v České republice bývá hezkým zvykem, za první (ale i klidně za každý další) vypadnutý mléčný zoubek nosí dětem malý dáreček kouzelná „Zoubková víla“. Dítě si obvykle schová vypadnutý zoubek pod polštář, kde ráno nalezne odměnu – malý dáreček. Ten obstaráváme samozřejmě my, rodiče – a opět sáhnu do své zkušenosti, vymyslet ideální dárek pro takovou významnou věc není úplně jen tak!
I proto věřím, že vás osloví můj článek a inspirace. Přímo skvělým dárkem za vypadnutý mléčný zoubek může být památeční medaile Zoubkové víly! Děti získají jedinečný dárek, památku na celý život.
Tyto medaile ve více typech zpracování, včetně možnosti krásného dárkového balení nabízí na svém eshopu podnikavá brněnská maminka Andrea Labajová. 
Medaile jsou v krásném provedení, ve zlaté barvě, vyrobené z mosazi.
Na jedné straně je obrázek Zoubkové víly, na druhé je pak zoubek a text, aby děti o své zoubky dobře pečovaly – což je skvěle motivační (přece jen, když to řekně Zoubková víla, má to mnohem větší váhu, než když si to přejeme my, rodiče). :)
Novinkou, kterou vám chci rovněž představit, je i nový typ medaile ve 3D zpracování. Výroba právě této mince je mnohem náročnější, předem se dělá nákres od umělce, sádrové modely, které se následně laserují, poté se vyrábí razidlo, které už slouží k ražbě medaile. Je to zdlouhavý a náročný proces, ale výsledek rozhodně stojí za to! 
Tento nový typ medaile je k dostání jak opět z mosazného materiálu, tak i ve stříbrném provedení. Právě medaile ze stříbra se může stát i rodinnou památkou, investicí, dárkem, který se bude předávat z generace na generaci…
Nově si při objednávce mohou rodiče stáhnout zdarma také dopis od Zoubkové víly, který má podpořit krásné chvíle, dětskou fantazii, radost z daného okamžiku…
Na uložení, uschování je pak na eshopu k dostání i kouzelná krabička Zoubkové víly. Krabička je ve tvaru knížky a lze ji i postavit, kdy dítě má tak medaili na očích. 
Novinkou je rovněž i jeden typ medaile pro slovenské děti na slovenském e-shopu: www.zubkovavilaeshop.sk
 
Rodiče, určitě doporučuji pro děti medaili pořídit, je to opravdu jedinečná památka na zásadní okamžik, jakým vypadnutí prvního mléčného zoubku rozhodně je!

Památeční medaile Zoubkové víly objednáte pod tímto odkazem.

ODKAZ: ZOUBKOVÁ VÍLA / web, eshop
ODKAZ: ZUBIČKA  / instagram
ODKAZ: ZUBIČKA / facebook