Dokonalý relax ve wellness centru s privátní atmosférou – ve wellness Böhmova

Dopřejte si po náročném vánočním období čas pro sebe, pro odpočinek, uvolnění se a pro načerpání nyní tolik potřebné energie. Věřte, chvíle investované sami do sebe se vyplatí, jistě to poznáte doslova na vlastní kůži!
Kde si užijete zaručeně nejlepší relax? Ideálně ve wellness centrech, kde budete mít dostatek soukromí a klidu. A právě jedno takové bych vám moc ráda doporučila! Zajděte si do Wellness Böhmova, které najdete v Brně – Řečkovicích!
Právě zde je limitovaná kapacita maximálně 14 osob, vždy zde tedy máte zaručenou zcela privátní atmosféru. Využít tu můžete saunu, Kneippův chodník, velkou vířivku, příjemnou odpočívárnu, otužilci si mohou zaplavat ve velkém ochlazovacím bazénu…
Čtěte dál!

Máme za sebou náročné a hektické období, kdy si nyní rozhodně zasloužíme více odpočinku. Navíc, studený leden přímo vybízí k návštěvě prohřátých prostor a wellness center, že?

Proto – najděte si chvíli i sami pro sebe. Zkuste si zorganizovat čas tak, abyste si užili alespoň pár chvil odpočinku, uvidíte, že vám to prospěje – načerpáte novou energii pro další dny.

Určitě mi dáte za pravdu, když napíšu, že ten nejlepší odpočinek je vždy tam, kde můžete být sami, nebo jen s partnerem, přáteli… Oceníte určitě, když kolem vás nejsou davy lidí, fronty, zkrátka – privátní atmosféra je právě nyní více, než žádoucí.

Proto – chci vás pozvat do překrásného wellness s privátní atmosférou, do Wellness Böhmova – to najdete v Brně – Řečkovicích na Böhmově 11. Mimochodem, toto wellness cenrum jsem vám zde nedávno představila – více ZDE

Wellness Böhmova má skutečně mnoho benefitů a nabízí spoustu důvodů, proč si chvíle odpočinku vychutnat právě zde.
Skvělé je, že kapacita je zde velmi limitovaná, a to na pouhých 14 lidí – což je na celé prostory skutečně velmi málo. Opravdu, budete zde mít vždy pocit, jako byste zde byli téměř sami.

Wellness Böhmova najdete v suterénu domu, a to na ploše cca 300 m² – prostory jsou tedy poměrně velké! Využít zde můžete hned několik částí, kde lze odpočívat, užijete si saunu, vířivku…

Velmi příjemná a vyhledávaná je zde finská sauna – ta je až pro 17 osob!

V sauně vás mimochodem čeká i zajímavá novinka – každou hodinu si zde užijete vůně éterických olejů z koule z ledové tříště, v relaxační místnosti zase vůni z vykuřovadla, kde se pálí směsi bylinek, dřívek a pryskyřic.

Ve zmiňované relaxační zóně je mimochodem i překrásný krb a „hvězdné nebe“, odpočívat ovšem můžete také v prostoru u baru – tady si lze objednat i něco dobrého na pití…

Novinkou je na baru pak i výběr zákusků!

Po saunování se můžete zchladit ve sprchách, nebo můžete využít skutečně velký ochlazovací bazén, který je ve stálém provozu! Mimochodem, otužilci si mohou v tomto bazénu také zaplavat.

Oceníte zde i krásný, velký whirpool pro 7 osob s příjemně teplou vodou – pro dokonalou relaxaci naprosto skvělý!

Mě tu oslovil i můj oblíbený Kneippův chodník – chůze zde je skvělou péčí o nohy a celkově o cévní systém v končetinách.

Mimochodem, ve wellness Böhmova můžete zrealizovat i soukromou akci – třeba oslavu narozenin, výročí, nebo rozlučku se svobodou… Wellness a relaxace jsou rozhodně velice příjemným programem pro všechny! Rádi vám tu také zajistí na přání catering.

Otevřeno je zde od úterý do neděle (pondělí je zavřeno), ceník pak najdete ZDE.

Užijte si luxus relaxu v nádherné, privátní atmosféře Wellness Böhmova! Bude se vám zde zaručeně moc líbit!

Wellness Böhmova najdete v Brně – Řečkovicích na ulici Böhmova 11.

ODKAZ: WELLNESS BÖHMOVA / web
ODKAZ: WELLNESS BÖHMOVA / facebook
ODKAZ: WELLNESS BÖHMOVA / instagram