Dokonalé snídaně v centru Brna? Ve Vicino DiVino – a v týdnu už od 7:30!

Taky si čas od času rádi dopřejete snídani, kterou si nemusíte připravovat doma? Já tyto dny přímo miluji! Na snídaně v Brně chodím do mnoha podniků, dokonce si troufám říct, že už mám v tomto směru i celkem přehled – „kde, co, v jaké kvalitě“. A mohu vám tu s klidným svědomím napsat, že opravdu ta nejlepší snídaně, jakou jsem si za poslední dobu dala, byla ta ve wine baru & vinotéce Vicino DiVino – najdete v ulici Za Divadlem 2.
Mimochodem, víte, že se tu snídaně podávají? Jsou v duchu italských specialit a co musím napsat, moc fajn je, že na snídani sem můžete zajít už od 7:30 ve všední dny! A to se vám v jiných podnicích v Brně – takto brzo – poštěstí jen málokde. Mrkněte na mou reportáž ze snídaní, i se spoustou fotek!

Ač nerada :), jsem ranní ptáče. Vozím děti na osmou hodinu ráno do školy a pak už mě čekají zejména pracovní povinnosti, schůzky, kancelář… A právě schůzky – s klienty, ale i s přáteli si ráda sjednávám v kavárnách, kde si můžeme dát i dobrou snídani.
Problémem ovšem bylo, že před osmou hodinou ráno jsme si do kavárny, na snídani…v Brně mohli zajít jen málokam…

Moc mile mě překvapili v oblíbeném wine baru & vinotéce Vicino DiVino – určitě tento podnik znáte, psala jsem vám zde o něm hlavně v souvislosti se skvělými italským vínem a vinnými degustacemi, které tu probíhají (více ZDE).

Skvělou novinkou v tomto podniku jsou snídaně – a jak jinak, než italské! Koncept nabídky vín, delikates je zde totiž čistě italský.
Na snídaně si sem můžete přijít každý den, ve všední dny se snídaně podávají už od 7:30 do 11:00, o víkendech pak od 8:00 do 12:00. A moc vám sem doporučuji zajít, ta jídla, chuť, ale celkově i pestrá nabídka za to totiž rozhodně stojí!

Co ve snídaňové nabídce najdete? Myslím, že si tu pochutnají naprosto všichni.

Jídly se prolínají i ryze italské suroviny, parmezán, sýr pecorino, prosciutto… K tomu si dáte sklenku italského prosecca a hned máte hezčí den, že?

Já tu ochutnala míchaná vejce s gravlax lososem a avokádem – bylo to dokonalé!
Moc dobrá jsou i vejce do skla, mimochodem jídel s variacemi vajec je v nabídce opravdu spoustu!

Pochutnáte si i na omeletách, nebo na sladkých snídaních!

Pro milovníky sladkého jsou tu k mání například krupicová kaše s krupicovou espumou, nebo jogurt s domácí granolou…

Můžete si tu objednat i celou italskou snídani s croissantem, toastem, medem, džemem…

Děti tu pak zase určitě ocení palačinky.

Snídaně tu mají vážně skvělé, dlouho jsem si tak nepochutnala, jako právě zde.
Mimochodem, Vicino DiVino je i fajn místem pro business schůzky, meetingy – je tu poklidná a pohodová atmosféra.

Wine bar & vinotéku Vicino DiVino najdere v Brně na ulici Za Divadlem 2.

ODKAZ: VICINO DIVINO / web
ODKAZ: VICINO DIVINO / facebook
ODKAZ: VICINO DIVINO / instagram