Cesta ke zdravému a kvalitnímu životu s Vitalvibe

Před časem jsem vám představila brněnskou značku VITALVIBE – kamennou prodejnu & poradenské centrum, kde se konají zajímavé akce a workshopy, najdete v Brně na Veveří 127. Vitalvibe nabízí v první řadě opravdu vysoce kvalitní, prémiové výživové doplňky, superpotraviny, vitamíny a další zdravé speciality, ale je to i místo, kde vám dokáží poradit a nasměrovat vás v ohledu zdravého životního stylu. Ve Vitalvibe se konají i různé zajímavé akce, workshopy, nebo poradenské dny – a právě poradenského dne a analýzy těla na přístroji InBody jsem se zde nedávno zúčastnila i já. Mám pro vás reportáž – věřím, že může být inspirací k návštěvě právě takovýchto akcí ve Vitalvibe. Pokud totiž tápete v oblasti stravování, výživových doplňků, nebo máte jakýkoliv dotaz ve směru zdravého životního stylu, jste zde na správném místě. Čtěte dál…

O Vitalvibe jsem vám už na blogu psala – více ZDE

Vitalvibe nabízí v první řadě, jak jsem již zmínila, vysoce kvalitní, prémiové výživové doplňky, superpotraviny, vitamíny, adaptogeny a produkty z medicinálních hub, speciální kávu a další vybrané produkty, na které v běžných obchodech nebo zdravých výživách opravdu nenarazíte.

Porfolio značek, které Vitalvibe v kamenné prodejně, nebo na eshopu nabízí, je opravdu pestré – jsou tu zastoupeny jak tuzemské značky, tak i mnohé zahraniční. Rozhodujícím kritériem k zařazení do nabídky je v první řadě naprosto špičková kvalita, vysoký podíl aktivních a účinných látek, obecně perfektní a čisté složení.

Ovšem, Vitalvibe kromě produktů nabízí svým zákazníkům i celkově komplexní “servis” v oblasti zdravého životního stylu. Můžete se tu poradit s výživovým poradcem o vhodném stravování, poradí vám, který produkt by mohl být pro vás ten vhodný, zkonzultují s vámi vše, co vás v tomto směru zajímá.

A právě poradenského dne a měření na přístroji InBody jsem se zde nedávno zúčastnila i já – a dnes mám pro vás reportáž – věřím, že vás může pro návštěvu těchto akcí ve Vitalvibe inspiriovat… ;)

Analýza těla na přístroji InBody je skvělá věc! InBody je speciální přístroj, který nejen, že vaše tělo zváží, ale přesně určí také složení svalů, tuků a vody. Zjistíte, jaký je váš bazální /klidový/ metabolismus, jakou aktivitu byste měli vyvinout pro spalování tuků, dozvíte se, zda máte tyto hodnoty v normě – podle toho se můžete nasměrovat k hubnutí, zpevnění těla, nebo naopak k aktivitě pro nárůst svalové hmoty.

Analýza těla na přístroji InBody vám zabere opravdu chvíli, na přístroj si stoupnete bez obuvi a ponožek a přístroj pak během pouhých 30 vteřin provede analýzu – získáte informace o vaší výšce, váze a na základě dalších údajů přístroj veškerá získaná data vyhodnotí. Výstupem pro vás bude vytištěná tabulka s hodnotami, jichž momentálně dosahujete. Ty vám následně interpretuje výživová poradkyně a specialistka pro zdraví Petra Vašková, která vám všechno vysvětlí s přihlédnutím k vašemu individuálnímu kontextu.

Dozvíte se tak informace, které vám „obyčejná“ váha doma rozhodně neposkytne. :) Moje měření dopadlo naštěstí v pořádku –  rozložení svalů, tuků i váhy v mém těle je v normě a není potřeba některý z faktorů stabilizovat, či upravovat.

Zajímavou informací pak je například to, kolik tuků ve vašem těle je dobré a zdravé zhubnout – v mém případě to je pouhých 200g, což mě samotnou velmi překvapilo.

Zkrátka, přístroj InBody vám v rámci analýzy postkytne zajímavý přehled o tom, jak na tom vaše tělo je a jak mu případně pomoci.

Následně jsem zde absolvovala poradenství s výživovou poradkyní Petrou Vaškovou – ve směru zdravého stravování a celkově zdravého životního stylu.

Probraly jsme moje výsledky z přístroje InBody, dozvěděla jsem se, jakým směrem se ubírat v ohledu fyzické aktivity a také, jak zdravě a kolik jíst. Zajímavou informací je hodnota vašeho bazálního – klidového metabolismu (zjistíte, kolik vaše tělo spotřebuje energie v naprostém klidu).

Výživová poradkyně mi vysvětlila mnoho věcí ve směrech stravování – zaujalo mě stravování v režimu „low carb“, tedy s nízkým příjmem sacharidů. Tuto cestu chci rozhodně vyzkoušet!

Jak měření na InBody, tak i poradenství mělo pro mě rozhodně velký přínos. Dozvěděla jsem se spoustu užitečných informací, kterých se hodlám držet – přece jen, zdraví a spokojenost se svým tělem a sám se sebou jsou základem!

Sledujte Facebook Vitalvibe, kde se dozvíte další termíny těchto speciálních akcí! ;)

Prodejnu a centrum Vitalvibe najdete v Brně na Veveří 127.

ODKAZ: VITALVIBE / web, eshop
ODKAZ: VITALVIBE / facebook
ODKAZ: VITALVIBE / instagram