Představuji: brněnský VITALVIBE – cesta ke zdravému a kvalitnímu životu

Před časem jsem vám na Facebooku svého blogu v krátkosti představila brněnskou značku VITALVIBE, jejíž kamennou prodejnu i centrum, kde se konají zajímavé akce a workshopy, najdete na Veveří 127. Vitalvibe nabízí v první řadě opravdu vysoce kvalitní, prémiové výživové doplňky, superpotraviny, vitamíny a další zdravé speciality, ovšem, je to i místo, kde vás celkově dokáží nasměrovat a inspirovat směrem ke zdravému a vědomému způsobu života. Pokud chcete pro své tělo a zdraví to nejlepší, rozhodně musíte Vitalvibe znát!  A funguje jim i eshop, který v aktuální situaci můžete stále využívat. Víc v následujícím článku…

Cestou zdravého životního stylu se snažím jít v podstatě už od svého dětství, kdy jsem byla takto vedena svými rodiči. Můj tatínek byl lékař, maminka výživová poradkyně a dokonce, měli jsme dřív i obchod se zdravou výživou – takže jsem od malička byla v duchu trendů zdravého životního stylu vychovávána. A i tak nějak přirozeně mi bylo vždy vše kolem toho velice blízké.

Stejně tak se snažím jít touto cestou i nyní, v dospělosti, když mám svou vlastní rodinu. Ráda sleduji nejrůznější novinky a zajímavosti v oblasti stravování, výživových doplňků, zajímám se i o směry výživy. Zkrátka, mým cílem je žít s pocitem, že dělám pro sebe, ale i své nejbližší, v tomto ohledu jen to nejlepší.

I proto mě zaujala brněnská značka VITALVIBE – nejdříve, coby obchod s kvalitními výživovými doplňky a superpotravinami. Tento obchod najdete v Brně na Veveří 127, často jsem jezdila kolem, ale teprve nedávno jsem měla možnost zajít se podívat, co přesně tu nabízí. A dozvěděla jsem se také více informací o celkovém konceptu a smyslu projektu Vitalvibe.

Vitalvibe nabízí tedy v první řadě, jak jsem již zmínila, vysoce kvalitní, prémiové výživové doplňky, superpotraviny, vitamíny, adaptogeny a produkty z medicinálních hub, speciální kávu a další vybrané produkty na které v běžných obchodech nebo zdravých výživách, opravdu nenarazíte.

Mimochodem, seženete zde i opravdu zajímavé, dobře vstřebatelné a vysoce účinné produkty na podporu imunity, což je v aktuální situaci více než žádoucí. Opravdu vysoká kvalita a účinnost je u všech přípravků samozřejmostí. Mrkněte i na zajímavý článek k podpoře imunity – na Vitalvibe webu.

Mají zde např. lipozomální vitamín C, který se do těla vstřebává z více než 95 %, nebo přírodní vitamín D, zinek – selen a spoustu dalších přírodních, tělu-vlastních produktů.

Porfolio značek, které Vitalvibe v kamenné prodejně, nebo na eshopu nabízí, je opravdu pestré – jsou tu zastoupeny jak tuzemské značky, tak i mnohé zahraniční. Rozhodujícím kritériem k zařazení do nabídky je v první řadě naprosto špičková kvalita, vysoký podíl aktivních a účinných látek, obecně perfektní a čisté složení. Zkrátka, ve všech případech nabízených produktů si můžete být jistí, že kupujete opravdu jen to nejlepší.

Ovšem, Vitalvibe kromě produktů, nabízí svým zákazníkům i celkově komplexní „servis“ v oblasti zdravého životního stylu. Můžete se tu poradit s výživovým poradcem o vhodném stravování, poradí vám, který produkt by mohl být pro vás ten vhodný, zkonzultují s vámi vše, co vás v tomto směru zajímá.
Vitalvibe tedy není klasický „obchod“ – je to místo, kam budete chodit rádi, kde víte, že vám i poradí a rádi si s vámi popovídají o všem, co vás ohledně zdravého životního stylu zajímá. Poradenství ovšem nabízí i online!

Kromě toho, v centru Vitalvibe na Veveří se často konají i nejrůznější akce, kurzy, přednášky a workshopy, jež se tu těší mimořádné oblibě. Témata jsou různá – můžete se naučit i něco zajímavého vařit, dozvíte se spoustu užitečných informací a hlavně, potkáte se s lidmi, kteří mají stejný přístup ke zdraví, jako vy. ;) Akce tu budou samozřejmě opět, až to aktuální situace dovolí.

Prodejnu a centrum Vitalvibe najdete v Brně na Veveří 127.

ODKAZ: VITALVIBE / web, eshop
ODKAZ: VITALVIBE / facebook
ODKAZ: VITALVIBE / instagram