We Love to Help – pomohli jsme brněnskému Klokánku!

Jak možná víte, pokud pravidelně sledujte můj blog, nebo pokud patříte mezi příznivce našeho charitativního spolku We Love to Help, tak právě náš spolek dlouhodobě podporuje brněnský FOD Klokánek. Již v minulosti jsme pro děti z Klokánku zrealizovali celou řadu akcí, výletů, 18. září pak plánujeme pro Klokánek velkou akci s hudebním mágem Woraklem…ovšem, mimo to jsme pomohli také se zútulněním samotných prostor Klokánku. Nedávno jsme zde po dohodě s paní ředitelkou zrealizovali výměnu podlah v bytech tet a v pokojíčcích dětí – náš velký dík za to patří zejména našemu partnerovi, firmě Expres Podlahy, která poskytla materiál a řemeslníci svůj čas a práci. Moc si toho vážíme! Víc v následujícím článku…

Bohužel, v období koronavirové epidemie se náš spolek nemůže realizovat prostřednictvím akcí, které jsme měli naplánované a jejichž prostřednictvím jsme chtěli pomáhat. Ovšem, věříme, že od podzimu vše vynahradíme – naší velkou akcí pak bude 18. září velká show s francouzským hudebním mágem Woraklem (akci jsme přesunuli na tento nový termín z původního 1. května).

Nicméně, ještě před vypuknutím nouzového stavu a karantény jsme měli možnost opět pomoci – a to právě v brněnském Klokánku, který náš spolek již dlouhodobě podporuje. Věřte – zde je pomoc opravdu na místě, dětem se tu skvěle věnují a děti, které to neměly v životě lehké, si zaslouží, aby trávily nyní čas v krásném a láskyplném prostředí.

Proto jsme po dohodě s paní ředitelkou tentokrát zrealizovali výměnu podlah v bytech tet a v pokojíčcích dětí, výměna podlah byla již někde skutečně nutná.

Celé realizace se ujala firma Expres Podlahy, za což jí patří náš obrovský dík a respekt. Právě tato firma věnovala jak materiál, tak pak i řemeslníci svůj čas, energii a práci. Moc si toho vážíme!

I díky právě této firmě je vidět, že je mezi námi stále hodně lidí, kteří jsou ochotní pomáhat – zkrátka, Expres Podlahy, moc děkujeme! ;)

Jak celá realizace dopadla mrkněte níže na fotkách. ;)