ČARODĚJÁLES 2015

Už 30. dubna proběhne v Brně jedna z nejoblíbenějších hudebních událostí – ČARODĚJÁLES!!!

10865972_10153110883816742_8360536582412908436_o

Místem konání zůstává tradiční přírodní areál Riviéra v Brně – Pisárkách, který však vzhledem k rekonstrukci části prostoru tentokrát pořadatelům neumožní postavit tři pódia. Program bude tedy probíhat na dvou rovnocenných střídajících se scénách.

Line up je tak sice co do kvantity oproti minulosti poněkud zúžen, kvalitou však naopak přináší vrchol dosavadní historie festivalu. Shodou okolností i letos dorazí hlavní headliner ze Švédska – po loňských úžasných THE HIVES jsou to jejich o něco mladší kolegové vycházející taktéž z garážového punku, míchající ho ovšem s vlivem britských kytarovek – ROYAL REPUBLIC. Jejich strhující energickou show vloni ocenili návštěvníci festivalu ROCK FOR PEOPLE, letos vyprodali pražskou Lucernu.

car2

Po čtyřech letech se vrátí HORKÝŽE SLÍŽE, u nás ještě populárnější než v rodném Slovensku.

car1

Na Čarodějálese vystoupí také VOJTĚCH DYK & B-SIDE BAND. Špičkovými zástupci tuzemské scény pak budou také TATA BOJS.

car3

Odlehčení a pohodu přinesou MIG 21, čarodějnou atmosféru opět po dvou letech dotvoří gothic rockové ikony XIII.STOLETÍ. Z Anglie přiletí THE FEUD ( vloni ROCK FOR PEOPLE a GRAPE festival), z Německa PUSSY CON CARNE, výbušnou směsí reggae a world music festival jistě roztančí mezinárodní sestava UNITED FLAVOUR, příležitost dostanou neuvěřitelně suverénní zástupci nejmladšího tuzemského dorostu DOCTOR VICTOR (druzí ve finále prestižní celosvětové soutěže kapel The Global Battle of the Bands.) a taktéž zářící kometa české klubové scény, trash rock´n´rolloví HENTAI CORPORATION.

car4

Účast na festivalu si opět vysoutěží mladá začínající kapela v kláních STAROBRNO ROCK BATTLE čili METREM NA ČARODĚJÁLES probÍhajících od ledna do dubna v klubu Metro Music Bar.

FESTIVAL ČARODĚJÁLES 30.4.2015 – BRNO – RIVIÉRA Začátek 14.30. Areál se otevírá ve 14.00
Cena vstupenek:
od 1.4. 590,- Kč | na mistě 690,- Kč.

Veškeré informace budou postupně přibývat na www.carodejales.cz a facebooku.

převzato: www.carodejales.cz

ODKAZ: ČARODĚJÁLES/web

ODKAZ: ČARODĚJÁLES/facebook

ODKAZ: ČARODĚJÁLES/předprodej