Brněnský sportovní areál Kšírovka opět v provozu!

Nepříznivá situace posledních týdnů způsobená koronavirovou epidemií se – doufejme – začíná pomalu uklidňovat a opět jsou v provozu některé obchody, zařízení, či venkovní sportoviště. Znovuotevření tak platí i pro oblíbený brněnský sportovní areál Kšírovka, kde najdou vyžití všichni členové rodiny. Jaké služby Kšírovka nabízí a jak to zde nyní, i v rámci bezpečnostních opatření, funguje? Dozvíte se v mém dnešním článku…

Situace posledních týdnů „uvěznila“ většinu z nás do domácí karantény, s omezenou možností pohybu, kdy většina podniků – obchodů, služeb…byla a stále je zavřená.
Ovšem, omezení se již začínají rozvolňovat a v provozu jsou nyní již některé obchody, nebo právě venkovní sportovní areály. I zde samozřejmě stále platí obecně nastavená bezpečnostní pravidla.

Od minulého týdne je tak otevřený i oblíbený brněnský sportovní areál Kšírovka, kam si můžete přijít zahrát golf, minigolf, nebo fotbalgolf – což je opravdu skvělá zábava pro celou rodinu – byli jsme to zde s dětmi loni vyzkoušet a opravdu moc doporčuji (víc v mé reportáži ZDE).

I na Kšírovce samozřejme striktně platí dodržování bezpečnostních zásad vzhledem k aktuální situaci – na recepci prosím vstupujte jednotlivě a na vyzvání, v celém areálu noste roušku, dodržujte rozestupy, neshlukujte se a sportujte sami, případně s rodinou – pro informaci, nyní se může dle „covid“ pravidel chodit po dvou a rodina po čtyřech.

Toaelety, sprchy, šatny, ale i kavárna a bistro jsou z důvodu vaší bezpečnosti zatím bohužel zavřené.

Pokud Kšírovku neznáte, nebyli jste tu – níže ve stručnosti informace, co zde lze dělat. ;)

Areál se nachází v podstatě v centru Brna, jen pár minut jízdy od Galerie Vaňkovka – v Komárově. Zkrátka, dostupnost tohoto areálu je opravdu skvělá – pokud se chcete sportovně odreagovat, třeba před nebo po práci, je toto místo více než ideální! ;)

Areál Kšírovka je primárně o golfu. Ať už s golfem začínáte, trénujete, nebo jste pokročilí hráči, můžete si sem bez nutnosti povolení přijít zahrát, golf trénovat, nebo se ho začít učit. Mohou vám tu zajistit také trenéra, který vás začátky golfu povede – právě pro úplné začátečníky je hraní na Kšírovce naprosto perfektní.

Areálu dominuje 270 metrový driving range s třiceti odpalovacími – travnatými i umělými odpališti. Jedinečná je i chipping zóna o velikosti 10 000m2 – Kšírovka představuje místo, které umožňuje nácvik všech herních situací, kteřé zažijete na golfovém hřišti. V zimním období pak hráči mohou využívat také golfový simulátor, nabízí věrohodné reprodukce 18 světově proslulých golfových hřišť.

Výborný je zde také fotbalgolf – už jste o této hře slyšeli? Je to super zábavné! Jedná se o spojení golfu a fotbalu, hraje se na 18 jamek. Hráči v libovolném počtu chodí po hřišti a na určitý poček kopů musí zvládnout dostat fotbalový míč do jamky, samozřejmě jim v cestě stojí různé překážky.

Bavit vás tu může také minigolf – určitě tento sport znáte, na Kšírovce je minigolf s 18 jamkami, vybavení vám tu ke hře samozřejmě zapůjčí. ;)

Součástí areálu Kšírovka je pak i fitness, kde si můžete zacvičit skupinové, nebo individuální lekce – to vzhledem k aktuální situcai ale ještě není v provozu.

Zkrátka – Kšírovka je naprosto super! Můj manžel sem chodí už rok hrát golf a je nadšený, já se k němu brzy plánuju s golfem přidat. A naše děti si tady zase rádi zahrají fotbalgolf. Zajděte si sem taky, v tom krásném počasí je to doslova balzám pro duši (i tělo)! :)

Areál Kšírovka najdete v Brně na adrese K Lávce 705/8.

Na více fotek areálu Kšírovka se podívejte také do fotogalerie.

ODKAZ: KŠÍROVKA / web
ODKAZ: KŠÍROVKA / facebook
ODKAZ: KŠÍROVKA / instagram