Boží tip pro všechny kudrnky – Curly Girl Metoda! Holky, už jste o ní slyšely?

Dnes tu mám velkou inspiraci pro všechny „kudrnky“ – ty z vás, co máte vlnky, kudrny…zkrátka, vlásky jakkoliv od přírody vlnité! Sama jsem se nedávno přesvědčila o tom, že díky jedné přímo geniální metodě mohou vaše vlny vypadat mnohem lépe! Zdravěji, bohatěji a mnohem víc přirozeně… Holky, už jste slyšely o „Curly Girl Metodě“? Je to způsob péče o vlnité vlasy, který dokáže až zázraky. Sama na této metodě „jedu“ teprve chvíli a nestačím se divit, jak moje vlasy dokázaly ožít. Kudrnky, rozhodně si můj následující článek přečtěte! A hlavně, Curly Girl Metodu vyzkoušejte!

Když mi před nějakou dobou moje kámoška (také kudrnka) řekla – na můj dotaz, co dělá, že má teď tak boží vlny – že o vlasy pečuje pomocí „Curly Girl Metody“, nevěřícně jsem na ni zírala, co že to jako má být. :) Upřímně, tenkrát mi to přišlo až vtipné, že pomocí nějaké „metody“ si lze celkově zlepšit vzhled a zdraví vlasů. Říkala jsem si – kvalita vlasů je nám přece dána hlavně od přírody, takže opravdu ji lze tak hodně zlepšit? Teď už vím – ano, jde.

A holky, sama jsem z této „Curly Girl Metody – neboli CGM“ tak nadšená, že vám to zkrátka musím předat, musím se o to celé s vámi podělit, protože pokud máte kudrnaté, vlnité vlasy, dokáže CGM metoda zázraky i vám.

V čem CGM metoda spočívá? Když to celé začnete studovat, ruku na srdce, asi z toho budete mít hlavu stejně zamotanou, jako já. Ale nebojte, není to vůbec tak složité, jak se na první pohled zdá! Důležité je svěřit se v rámci této metody hned od začátku do těch správných rukou…

Ty „správné ruce“ má jen jedna jediná u nás, a to sympatická kudrnka Renata, zakladatelka „kudrnatého“ eshopu Curlymyself.com

Asi nejvíc vás ze začátku o zázračnosti této metody přesvědčí fotky spokojených kudrnek – před a poté, co aplikují CGM. Těchto srovnávacích fotek před/po najdete na FB i IG Curlymyself opravdu spousty (odkazy na oba profily na FB i IG níže pod článkem).

Alfou a omegou celé Curly Girl Metody jsou správně zvolené produkty a vyřazení všechno, co vašim vlasům dlouhodobě neprospívalo.
Vhodné produkty najdete právě na eshopu Curlymyself.com a s výběrem vhodných právě pro vaše vlasy vám Renata ráda poradí. Stačí jí napsat, buď do zpráv na FB a IG, nebo na mail zeptejse@curlymyself.com
Roli při výběru vhodných produktů právě pro vás hraje typ vlasů, poréznost… 

Důležité pak je používat už jen ty produkty, které si nově pro vlasy pořídíte. Jsou to vždy šampon, kondicionér, leave in kondicioér, maska, pro některý typ vlasů pak i „cowash“… Se vším vám Renata poradí.

Důležité pak je i nemýt vlasy zbytečně často, přestat používat froté ručník, pečovat o vlasy i v noci…těch kroků v rámci CGM je několik, ale nebojte, není to žádná věda a osvojíte si tyto postupy rychle.

A hlavně! Efekt je znát opravdu brzy, alespoň, v mém případě tomu tak bylo. Už po druhém umytí jsem se nestačila divit, jak se mé vlasy krásně zvlniny, jak vypadají bohatě, zdravě.
Ano, chvíli mi trvalo, než jsem si odvykla používat některé zbytečné produkty, třeba lak na vlasy…ale pochopila jsem, že to jde i bez něj.

Curly Girl Metoda je cesta ke krásným, zdravým, přirozeně vlnitým vlasům. A funguje opravdu na všechny!
Mrkněte na web i blog Curlymyself, stojí to za zkoušku! Věřím, že budete také nadšené. :)

Brzy vám o postupech a produktech, které používám konkrétně na své vlasy, tady opět napíšu. :)

ODKAZ: CURLYMYSELF.COM / web a eshop pro kudrnky
ODKAZ: CURLYMYSELF.COM / facebook
ODKAZ: CURLYMYSELF.COM / instagram