Botičky na zimu pro děti – z obchůdku EMELLI

Maminky, sháníte pro své ratolesti krásné, teploučké a zdravotně nezávadné botičky na zimu? Pak určitě mrkněte na mou dnešní reportáž z obchůdku EMELLI, který najdete v Brně ve Starém Lískovci. Mají zde už pestrou nabídku zimních botiček a navíc, opravdu krásné modely, ze kterých je radost vybírat. ;) Inspirujte se v mém článku se spoustou fotek!

Inspiraci z obchůdku EMELLI vám přináším často a moc ráda, protože za mě je to stále ten nejlepší obchod s dětskou zdravotně nezávadnou obuví v Brně.

Mají tu opravdu široký sortiment botiček pro nejrůznější užití – na ven, bačkůrky, sněhulky, holínky, ťapáčky pro batolata a mimo to, pořídíte zde i softsheelové kalhoty, čepičky, aktovky, nebo oblíbené dětské Zdravé lahve.

Zkrátka, ať už pro své dětičky sháníte jakékoliv botky, rozhodně si zde vyberete, to jsem si jistá! :)

Mají tu opravdu velmi širokou nabídku botiček všech velikostí, od těch pro nejmenší batolata, až po cca velikost 38-39.

U všech botiček si můžete být jistí velkou kvalitou – v nabídce jsou i velmi prověřené značky dětské obuvi, jako jsou Ricosta, FARE, D.P.K., SUPERFIT, RICHTER, BEFADO, COQUI, JONAP, CAPIKI, D.D.Step, Viking, Rak, Keen, Ciciban, Lurchi, Froddo, Anatomic, Samos, PRIMIGI…

Tentokrát jsem vám tu nafotila právě botičky na zimu – ty jsou s příchodem chladnějších dnů přece jen už dost potřeba!

Pořídíte zde spoustu zajímavých modelů, kotníčkové botky, nebo i vysoké, některé botičky jsou i hodně zateplené – mají kožíšek, v takových botkách dětem rozhodně zima nebude.

Mnohé botky mají i nepromokavé membrány, tudíž nepropustí vodu, což je pro zimní botičky také poměrně zásadní věc. 

Dětičky tu asi nejvíc ocení svítící modely – tyto botky při chůzi blikají. :) Mají v provedení jak pro holčičky, tak i pro kluky.

Super jsou i zateplené sněhulky, mají vložku z ovčí vlny, v případě jednoho modelu je i odnímatelná, takže vám pak vznikne klasická holínka, použitelná i na jaře.

Mimochodem, právě holínky tu mají také perfektní! Mají teplou vložku, takže v nich nebude zima. Na podzimní plískanice také nutné obutí (zvláště pro děti, které milují všechny kaluže). :)

Na podzim se vám pak budou hodit také softsheelové kalhoty! Mají je zde v mnoha velikostech, z vnitřní strany jsou zateplené – mají fleece. Taky super věc!

Z doplňků si tu pak můžete vybrat zmiňované Zdravé lahve, capáčky pro batolata, krásné čepičky, nebo dětské ponožky.

Takže maminky, pro zimní dětské botičky určitě do EMELLI! ;)

Na více fotek mrkněte také do fotogalerie. ;)

Prodejnu EMELLI najdete na adrese U Leskavy 27, ve Starém Lískovci v Brně, nakupovat můžete i přes oficiální web, viz odkaz níže.

ODKAZ: EMELLI / oficiální web
ODKAZ: EMELLI / facebook