Botičky do školy i školky ve Skechers!

Blíží se začátek školního roku a s tím – pro nás rodiče – také spoustu starostí! Musíme pro děti nachystat všechny potřebné potřeby, pomůcky a vybavení, mezi které rozhodně patří i boty – a to jak boty na běžné nošení, tak i bačkůrky, botičky na sportovní aktivity… A právě presně tyto boty seženete v novém obchodě Skechers, který najdete v brněnské Olympii. Navíc, boty Skechers jsou nesmírně pohodlné, pro děti zdravotně nezávadné, zkrátka, chodit se v nich bude přímo úžasně! Několik zajímavých modelů – pro děti do školy i školky – jsem vám ve Skechers nafotila, mrkněte v mé dnešní reportáži! 

Konec prázdnin a začátek školního roku je pro nás, rodiče, poměrně hektickým obdobím. Sama to dobře znám – mám doma dvě školou povinné děti.
Do školy se děti musí připravit a k povinné výbavě rozhodně patří i přezuvky, boty na tělocvik, do kroužků a na další aktivity a určitě i na bežné denní chození do školy.

Shánět dětské boty rozhodně není jen tak, navíc, když člověk chce, aby byly boty hezké, pohodlné, zdravotně nezávadné a ne příliš drahé. Sama jsem často řešila, kde nakupovat – zvláště pro staršího syna, který už nemá typicky dětskou velikost. :)

Zárukou dobrého výběru je určitě obchod Skechers – je v Brně nově otevřený právě v Olympii a na blogu jsem vám už o něm psala – více ZDE.

Právě zde seženete pro děti botičky snad pro všechny příležitosti. Navíc, boty Skechers jsou opravdu pohodlné, lehounké, mnohé modely mají uvnitř paměťovou pěnu, takže se v nich chodí doslova jako v bavlnce.

Najdete zde botičky, které se dají určitě využít jako přezůvky – bačkůrky – třeba lehké tenisky, boty typu sandálků s jednoduchým zapínáním…

…mimochodem, právě zapínání mají dětské boty Skechers „vychytané“! :) Mnohé botičky mají totiž kombinaci gumičkových tkaniček a suchého zipu, takže děti, hlavně ty malé, nemusí trápit, že ještě neumí zavázat tkaničky.

Můj mladší syn právě z tohoto důvodu Skechers miluje.  :)

Super jsou i boty, které svítí! To jsou snad nejoblíbenější boty mezi dětmi vůbec. Na podzim navíc úplně jako dělané!

Tenisek mají ve Skechers opravdu veliký výběr, a to jak pro kluky, tak i pro holčičky. Navíc mají opravdu široké rozpětí velikostí!

Pořídíte zde i tenisky do tělocviku a na kroužky, ať už na venkovní, tak i vnitřní, sálové aktivity.

Maminky, pokud hledáte boty pro děti – pro všechny příležitosti, stavte se do Skechers v Olympii, tady si rozhodně vyberete!

Na víc fotek mrkněte také do fotogalerie. ;)

Obchod Skechers najdete v brněnské Olympii.

ODKAZ: SKECHERS / web
ODKAZ: SKECHERS / facebook
ODKAZ: SKECHERS / instagram