Značka DSQUARED2 nově v Brně – v obchodě Diesel ve Vaňkovce!

V Brně máme k dostání módu další exkluzivní světové značky, konkrétně od italského brandu DSQUARED2! Věřím, že tento label budete mnozí dobře znát. ;) Oblečení Dsquared2 je k mání nově v obchodě Diesel v Galerii Vaňkovka a mohu potvrdit, jsou to krásné věci! Víc vám je ukážu ve své dnešní reportáži. ;)
Věřím, že každý módní nadšenec bude značku Dsquared2 znát… Tento brand založili dvojčata Dean a Dan Catenovi, a to v roce 1995 v Miláně. Dean a Dan Catenovi ovšem pochází z Toronta celý svůj život se oba bratři pohybují v oblasti módy, pracovali jako návrháři pro módní dům Versace a také pro značku Diesel.
V roce 2006 byli dokonce vybráni, aby navrhli oficiální dresy italského fotbalového týmu Juventus.
Značka Dsquared2 se těší už od počátku své existence mimořádné oblibě v módní branži, je populární také mezi celebritami – bratři Catenovi dokonce navrhovali kostýmy na turné mnoha hvězd, jako jsou Madonna, Christina Aquilera, nebo Rihanna.
Sloganem značky Dsquared2 je „Born in Canada, Made in Italy, Living in London.
Módu značky Dsquared2 nyní exkluzivně seženete také v Brně, a to v obchodě Diesel v Galerii Vaňkovka! V tomto obchodě mají momentálně už spoustu krásných, dámkých i pánských kousků Dsquared2, a to zejména z jejich nejpopulárnější řady ICON!
Většina věcí Dsquared2 je unisex, což znamená, že je mohou nosit jak pánové, tak dámy – jedná se hlavně o pohodlné oversize mikiny, které vypadají opravdu skvěle!
Super jsou i jednoduchá trička s nápisy Dsquared2 z řady ICON, mají je v černé, bílé a také v růžové barvě.
A naprosto boží a opravdu pohodlné jsou nazouvací tenisky! Na začátek podzimu jsou přímo jako dělané! ;)
Brzy vám od Dsquared2 ukážu další krásné věci, máte se na co těšit! ;)
Obchod Diesel najdete v Galerii Vaňkovka v prvním patře.
Víc fotek si prohlédněte také ve fotogalerii!