Nový obchod Skechers v brněnské Olympii

Věřím, že americký brand Skechers mnozí jistě dobře znáte. Skechers, to jsou v první řadě úžasně pohodlné tenisky, ve kterých se chodí doslova jako v bavlnce. :) Kdo už totiž jednou boty Sketchers obul, jistě ví, o čem mluvím. ;) Celá řada modelů Skechers má uvnitř paměťovou pěnu, díky které jsou tyto boty opravdu extra komfortní. Pokud také patříte k fanouškům Skechers, tak musíte vědět, že zbrusu nový obchod tohoto labelu máme nyní nově i v Brně – a to v Olympii. Co zde najdete? Mrkněte v mé dnešní reportáži!

Svoje první tenisky Skechers jsem si pořídila již před mnoha lety a nosila jsem je moc ráda – hlavně kvůli tomu, že byly opravdu až neskutečně pohodlné.

Jsem celý den v pohybu, běhám po schůzkách, kolem dětí, chodím na procházky se svými psy a pohodlná obuv je pro mě naprosto zásadní. Navíc, měřím 181cm a mám nohu vel. 41 – tak i proto nosím právě tenisky nejčastěji i nejraději.

Tuto značku mám ráda dodnes – a tenisky Skechers pořizuji hlavně i svým dvěma synům. Právě dětské boty nabízí Skechers naprosto perfektní! Mají velký výběr, botičky jsou lehounké, měkké a mnohé modely svítí, což děti naprosto milují. :)

Pokud i vy paříte k fanouškům této značky, tak musíte vědět, že v Brně je nyní nově otevřený monobrandový obchod SKECHERS – a to v Olympii. A je tady opravdu super výběr – nedávno jsem se sem stavila a pořídila jsem vám tu velký fotoreport. ;)

Mají tu pestrý sortiment samozřejmě jejich legendárních tenisek – pro muže, ženy a také pro děti! Je zde tolik krásných modelů, že nebudete vědět, které boty vybrat dřív. ;)

Já nedám dopustit právě na tenisky s paměťovou pěnou, opravdu je až nebude chtít sundat, jak se vám v nich bude skvěle chodit.

Zaujaly mě i modely nyní populárních „ugly sneakers“ – jsou možná lehce extravagantní, ovšem já tento druh bot miluji. Na nohou vypadají výborně!

Za pozornost pak stojí výběr bot pro děti. Já oceňuji, že celá řada modelů má zapínaní na suchý zip, co si budeme povídat, menší děti opravdu zavazování tkaniček v lásce nemají.

A jak jsem napsala – boží jsou hlavně ty svítící tenisky! Pro děti je něco takového velká paráda. ;)

Právě svítící tenisky si zde vybral i můj mladší syn, moc rád je nosí je na ně patřičně hrdý.

Starší syn, který má už větší nohu – velikost 40, si vybral z pánské kolekce, tenisky v khaki barvě, je to krásný model, který by se líbil i mně.

A já si tu vybrala pohodlné „žabky“ na dovolenou – zdobené, pohodlné a opět se v nich chodí perfektně.

Stavte se do obchodu Skechers mrknout – nutno také dodat, že tu boty Skechers pořídíte také levněji, než v jiných obchodech s obuví, kde tuto značku nabízí. ;)

Na víc fotek mrkněte také do fotogalerie. ;)

Obchod Skechers najdete v brněnské Olympii.

ODKAZ: SKECHERS / web
ODKAZ: SKECHERS / facebook
ODKAZ: SKECHERS / instagram