Inspirace z Freeportu

Každý měsíc vámpravidelně přináším tipy na výhodné nákupy z oblíbeného outletového centra Freeport – to najdete v Hatích u Znojma, z Brna asi hodinku jízdy autem. Ale věřím, že Freeport všichni dobře znáte. ;) Dnes mám pro vás inspiraci z obchodu Desigual, představím vám nabídku nově otevřeného obchodu Primigi a také něco málo z nového výprodejové jednotky Adidas…

Řeknu vám, zajet si čas od času na nákupy do Freeportu, to se vyplatí! Alespoň já tu vždycky „ulovím“ nějakou super věc za skvělou cenu. Můžete zde vybírat v obchodech mnoha známých světových brandů – módu, boty, sportovní vybavení, kabelky…zkrátka je zde od každého něco.

Já vám tentokrát ve Freeportu vyfotila pár věcí pro inspiraci ve třech obchodech – v obchodě populární španělské značky Desigual, dále dětské oblečení a botičky v nově otevřeném obchodě Primigi a pár zajímavých kousků také v nové výprodejové jednotce značky Adidas.

Začnu v obchodě Desigual – tento španělský brand vyznačující se pestrobarevnou módou se po celém světě těší mimořádné oblibě. 

Desigual, to jsou krásné, barevné a vzorované šaty, topy, halenky a trička a také denimová móda – mimochodem, jejich džíny a džínové bundičky jsou opravdu TOP!

V obchodě Desigual ve Freeportu koupíte jak dámskou, tak i pánskou a dětskou módu.

A pozor – aktuálně zde probíhají velké výprodeje a slevy na již outletové ceny zboží! Takže tu pořídíte krásné kousky doslova „za pusu“. ;)

Zvláště šatičky – v boho stylu, v mnoha barvách, délkách…opravdu nádherné – však posuďte sami. ;)

Novinkou je pak ve Freeportu obchod italské značky PRIMIGI – vy z řad rodičů budete možná tento brand znát. Obchůdek Primigi je velmi dobře zásobený, mají tu krásné věci pro děti ve velikostech od miminek, až do cca 14 let.

Nafotila jsem vám zde oblečení jak pro kluky, holčičky, tak i pro miminka. Pořídíte tu už i celou řadu podzimně laděných věcí, třeba lehké bundičky.

Naprosto nádherné jsou ovšem v obchodě Primigi dětské botičky! Mají i zdravotní atestaci, takže si můžete být jistí, že pořizujete dětem vhodnou obuv.

Boty Primigi jsou k dostání od nejmenších velikosti a pozor – některé boty mají i ve velikosti 40! Takže maminky – klidně si tu můžete koupit stejné botky i se svou dcerkou.

A ruku na srdce – já bych pro sebe některé modely ve velké velikosti rozhodně brala! :)

Zastavila jsem se i do dalšího nového obchodu – výprodejové jednotky Adidas. Zde se dají pořídit hlavně božské tenisky – a to opravdu za hodně zajímavé ceny. 

Snažila jsem se vám vyfotit právě i ty ceny, ať vidíte, na kolik vás tyto parádní botičky vyjdou.

Mimo tenisky tu pak koupíte i oblečení, zaujaly mě sportovní podprsenky…

…nebo třeba plavky!

Určitě to zde také stojí za návštěvu. ;)

Tak až budete mít do Freeportu cestu, zastavte se sem!

Na víc fotek z mé návštěvy mrkněte také do fotogalerie. ;)

Outletové centrum Freeport najdete v Hatích u Znojma.

ODKAZ: FREEPORT / web
ODKAZ: FREEPORT / facebook
ODKAZ: FREEPORT / instagram