Barevná podzimní inspirace z butiku VIMINI

Další módní inspirace pro vás, milé dámy! Tentokrát vás zavedu do oblíbeného butiku VIMINI, který najdete v Brně na Pekařské 13. Právě o tomto sympatickém obchůdku vám tu píšu už roky – a jsem ráda, že vám jedinečnou nabídku zdejší módy mohu stále doporučovat. :) Ve VIMINI jsou totiž kolekce oblečení opravdu skvělé, pestré a mimo to, cenově pořád v přijatelných hladinách. Aktuálně tu koupíte nádherné podzimní kabátky v mnoha barvách, svetry, roláky – opět ve variacích více barev, dále stylové sukně, šaty – i pro okázalé příležitosti. Víc v následujícím článku se spoustou fotek!

Pokud si také potrpíte v ohledu oblékání na svůj vlastní styl, máte rádi originalitu, zajímavé kousky, které nenosí „celé Brno“, určitě vám doporučuji módu nakupovat právě v menších buticích, kde je nabídka osobitá a rozhodně ne nudná – jak je tomu často ve velkých módních řetězcích.

I proto vám tu často předávám inspiraci z menších brněnských módních obchodů, kde je zajímavý výběr! Jedním z takových butiků je rozhodně i VIMINI, malý obchůdek ovšem se skvělou nabídkou! Jak už jistě víte, VIMINI najdete na Pekařské 13 a Míša, majitelka obchodu tu má opravdu úžasné věci!

Já tu oceňuji pokaždé barevnost! Kolekce jsou tu velmi pestré, na své si tu přijdou milovníci výrazných barviček, ovšem samozřejmě tu pořídíte jedinečné věci i v nadčasové černé, bílé, krémové…

Co tedy je ve VIMINI aktuálně k mání? Krásné kousky v duchu podzimní módy – a přesvědčíte se tu, že právě podzimní oblékání rozhodně nemusí být nudné a barevně stereotypní.

Zmínit musím zejména pestrou škálu barevných kabátků od italské značky, jsou ve dvou střizích a tak dokonalé, příjemné a pohodlné!

Mají jednořadové a dvouřadové zapínání, skvěle sedí a jsou k dostání v mnoha barvách, výrazných i v klasické béžové, či černé. A ty materiály! Opravdu úžasné, tak příjemné.

Mým favoritem byla i tato hřejivá bunda z efektního materiálu.

Úžasné tu jsou i teploučké, hřejivé svetry a roláky…

…které můžete vybírat opět z více barevných variant. Jedinečné jsou kousky s výraznými vzory a barevnými kombinacemi. Svetříky, roláky jsou ve VIMINI k mání opět ve více barvách!

Velkou novinkou je tu pak řecká značka AXEL! Kolekce tohoto brandu nepostrádají skvělé střihy, perfektní zpracování a hlavně, opět dokonalé materiály! Vše je tak pohodlné, příjemné na nošení.

Mimo to, móda AXEL je stále cenově přijatelná, což ovšem platí i o ostatních věcech, které ve VIMINI koupíte.

Dámy, zastavte se do VIMINI mrknout, podzimní móda je tu dokonale pestrá, kreativní, zajímavá – jinde v obchodech takové kousky určitě nenajdete. Udělejte si tu radost!

Butik VIMINI najdete v Brně na Pekařské 13.

ODKAZ: VIMINI / facebook

ODKAZ: VIMINI_MODA / instagram