Pozvánka: Dream Men Show v Cabaretu des Péchés

Mám pro vás pozvánku na jednu výjimečnou show, kterou oceníte jistě hlavně vy, milé dámy! Bude se totiž opravdu na co dívat! ;) V brněnském Cabaretu des Péches 10. října vystoupí jedna z nejúspěšnějších striptýzových skupin v Evropě – Dream Men Show! Myslím, že jen pohled na fotky této povedené party mluví za vše… :) To vám nesmí uniknout!

Co si budeme povídat, taková show má rozhodně hodně co do sebe! Už jsem na něčem takovém s kamarádkami byla a ráda na ten večer vzpomínám, bylo to boží. :)

A právě pánská striptýzová show v podání legendární skupiny Dream Men Show míří do Brna! Tato parta fešáků totiž vystoupí 10. října v Brně, v nádherných prostorách Cabaretu des Péches na Dominikánském náměstí.

Kdo jste v tomto kabaretu byli, jistě víte, že takové místo nemá v Brně obdoby. Dokonalé, luxusní prostředí s intimní a lehce hříšnou kabaretní atmosférou je pro takovou show, jako je pánský stripýz, totiž přímo jako dělané!

Skupina Dream Men Show vystoupí v Cabaretu des Péches pouze v rámci jedné jediné show, a to právě 10. října.

Čeká vás večer plný zábavy, vzrušení a jedinečných čísel v podání čistě pánské skupiny, věřte, že něco takového jste rozhodně ještě nezažili. ;) Vemte partu kamarádů, kamarádek a vyražte, budete to rozhodně stát za to! ;)

Více informací k této akci na události – ZDE.

Vstupenky na Dream Man Show do Cabaretu des Péchés koupíte v předprodeji – ZDE.

ODKAZ: CABARET DES PÉCHÉS / web
ODKAZ: CABARET DES PÉCHÉS / facebook
ODKAZ: CABARET DES PÉCHÉS / instagram