Změňte svoje já a zapojte se s námi do výzvy!

Když budu mluvit za sebe, je právě leden obdobím, kdy opravdu hodně přemýšlím nad tím, jak se dostat zpět do formy. Přece jenom, předešlé období Vánoc „napáchalo“ svoje a nějaké to kilečko dolů by se fakt hodilo…:) Jste na tom stejně? Tak čtěte dál – mám pro Vás jeden zajímavý tip! Zapojte se s námi do výzvy a udělejte něco s tím, jak vypadáte…;)

Jak se dostat snadno a rychle do formy a být spokojený se svým vzhledem? Otázka, na kterou najít odpověď je pro mnoho z nás sakra těžké…:) Vůle „udělat s tím něco“ by byla – ale, jak na to? Přestat jíst, zkusit diety, hubnoucí programy, cvičit – jak často a co…zkrátka, najít tu pravou a správnou cestu k dosažení své vysněné váhy není vůbec jednoduché.

Já mám pro Vás dnes ale jeden hodně zajímavý tip – delší dobu spolupracuji se značkou PraváJá, která nabízí živinové doplňky a celkově se zaměřuje na zdravý životní styl.

Zdeňka Kovářová, která tento projekt před časem rozjela, ovšem nabízí i výživové poradenství a také připravuje speciální kondiční cvičení.

Což ve výsledném efektu znamená to, že Vám zde opravdu mohou poradit a pomoct s hubnutím a návratem zpět do formy a kondice:) A pozor – nemusí Vás to nic stát!

Aktuálně totiž právě na stránkách PraváJá probíhá jedna super akce – „VÝZVA“ – do které se můžete zapojit i Vy. Co přesně Vás čeká?

shutterstock_434041504

Na měsíc získáte zdarma k testovaní živinový program Hektická 30/40+ a k tomu budete dodržovat vytvořený zdravý jídelníček a také, budete cvičit dle připraveného intenzivního tréninku.
Výzva je určená pro všechny, kdo na sobě chtějí máknout a něco se sebou udělat! A také pro ty, kdo se rádi podělí o výsledky s ostatními.

Během výzvy bude s Vámi Zdeňka v kontaktu, můžete konzultovat své pokroky, můžete se na cokoliv zeptat.

Na webu PraváJá už najdete první kolo intenzivního tréninku, v polovině výzvy pak bude následovat další.

Tak co říkáte, půjdete do toho? Registrovat se můžete přímo na FB PraváJá, nebo i zde, do komentářů pod článkem s heslem „Cool Brno Blog“.

ODKAZ: PraváJá/web
ODKAZ: PraváJá/facebook