Po čem ženy touží?

Po čem ženy touží? Tak samozřejmě, v první řadě po lásce, zdraví, rodině, kráse… To jsou věci, které jsou do jisté míry v rukou osudu, štěstí a také, jsou na našem vlastním přičinění. Já ovšem dnes myslím naše jiná přání – ta materiální, která nám dokáží ovšem udělat taky obrovské radosti:) My, ženy, jsme přece marnivé a chceme se líbit! Milujeme krásné věci, módu, šperky, boty a v neposlední řadě – také krásné kabelky. A dnes bych Vám chtěla o těchto radostech napsat něco víc…:)

Co si budeme nalhávat, nějaký ten „přírustek“ do naší šatní skříně, ať už je to něco hezkého na sebe, šperk, nebo kabelka, nás vždy potěší. Ne nadarmo se říká, že pro ženu je zaručeným návodem, jak si spravit náladu, nákup nějakého  módního pokladu:)

img_1611

Já bych ale tento svůj článek chtěla věnovat hlavně krásným doplňkům – v první řadě kabelkám, protože pro ty máme my, ženy, vyloženě slabost. Nebo se snad mýlím?:) Stylová a kvalitní kabelka totiž o své nositelce mnohé vypovídá. A v případě kabelek opravdu platí, že ty značkové – a tím myslím opravdu a zaručeně značkové – bývají opravdu ty nejlepší.

img_1615

Navíc, kvalitní kabelky jsou v naprosté většině případů nadčasové – nemusíte se bát, že hned vyjdou z módy, tedy, pokud si nepořídíte vyloženě nějaký avatgardní módní výstřelek.:)

Sehnat u nás ovšem kvalitní a značkové kabelky, se zárukou pravosti, není jen tak – a už vůbec ne tady, v Brně. Proto bych Vám chtěla dát tip na jeden zajímavý eshop, na který jsem nedávno narazila – jmenuje se LORANO.CZ a najdete zde opravdu velmi širokou nabídku krásných, značkových a originálních kabelek. A nejen to! K mání jsou zde i psaníčka, peněženky, šátky a plédy, hodinky a další doplňkové zboží, jako jsou například náramky.

img_1621

Co je podstatné, můžete si být v případě veškerého nabízeného zboží na tomto eshopu jistí pravostí – paní majitelka vybírá každý produkt osobně v buticích daných značek a v mnoha outletech v Evropě. Proto zaručují originalitu a zboží obdržíte včetně kompletního balení, jako byste si je koupily v butiku osobně. 

A jaké značky konkrétně na eshopu Lorano najdete? Rozhodně si vyberete z široké nabídky krásných věcí od brandů Michael Kors, Prada, Coach, Guess, Miu Miu, Desigual, Fossil, Burberry, Swarovski…

img_1610

Super taky je, že eshop funguje hodně rychle a spolehlivě, dodání už druhý den a funguje zde kurýr. Navíc si můžete zakoupit dárkové vouchery, kterým můžete potěšit někoho blízkého:)

img_1620

Takže, milé ženy! Pokud si toužíte udělat radost, doporučuji nabídku na Lorano.cz omrknout:) A mimochodem, Valentýn se blíží, takže tip pro Vaše drahé polovičky…;)

ODKAZ: LORANO.CZ / web, eshop
ODKAZ: LORANO.CZ / facebook