Zimní novinky v butiku VIMINI

Dámy, mám pro vás opět módní inspiraci, na překrásné svetry, bundy, kabáty…z oblíbeného butiku VIMINI. Ten najdete v centru Brna na Pekařské 13. Aktuálně tu mají celou řadu úžasných módních kousků, navíc za super ceny. Zastavte se udělat si radost – třeba ještě před Vánocemi. :) Víc informací a fotek v následujícím článku. Stále platí, že si všechny kousky z butiku Vimini můžete objednat do tzv. Barevného boxíku Vimini, kde máte poštovné a dárkové balení zdarma. Při objednání 2 kusů je sleva 100kč, za 3 kusy sleva 200kč, slevy se pak dále navyšují!

O butiku Vimini vám tu píšu poměrně často, protože nabídka tohoto obchodu rozhodně stojí za pozornost. Sympatické jsou zde také ceny, nákup zde vám peněženku rozhodně „nezrujnuje“.

Stylově tu koupíte hezké věci pro všechny příležitosti, ať už pro běžné, každodenní nošení, nebo pro speciální a okázalé příležitosti. Moc se mi také líbí, že oblečení ve Vimini je krásně barevné. Barvy nosím vlastně celoročně, a to i teď, v zimě. Nudná černá není nic pro mě. A ani vy se barev nebojte, dokonale vás rozzáří!

Zpátky k aktuální nabídce ve Vimini – co tu nyní najdete?

Nádherné svetry! Letos jsou svetry opravdu in kouskem, alespoň sama to tak vnímá. Super jsou nejrůznější kardigany, nebo i hřejivé svetříky přes hlavu, s nejrůznějším zdobením, nebo aplikacemi.

Pár krásných svetrů jsem vám nafotila také ve Vimini – mrkněte!

Mně osobně se moc líbil svetr s efektními výšivkami…

…nebo s aplikacemi a řasenými rukávy.

Ovšem, ve Vimini mají i obrovský výběr jednoduchých, basic svetříků, roláků – tyto kousky jsou z neskutečně příjemných materiálů.

Navíc, ve Vimini mají i velmi širokou škálu barev všech těchto svetrů. K mání jsou jak svetry přes hlavu, tak rozepínací, nebo roláky – s krátkým i dlouhým rukávem.

Nádherné tu mají i teploučké bundy! Jsou velmi propracované, teploučké – moc se mi líbí tato modrá s páskem.

Super tu jsou i kabáty!

Nafotila jsem vám i moc pohodlné teplákové soupravy z krásných materiálů – ze sametu s metalickými prvky. Mimochodem, ideální outfit i pro sváteční dny!

A pokud milujete ryze ženskou módu, sukně, šaty – i ty si  zde můžete vybrat. Krásné jsou šaty z pleteniny, zahřejí vás a můžete si pod ně vzít třeba i legíny… Já se do těchto zamilovala – a stále je tu mají!

Butik VIMINI najdete v Brně nově na Pekařské 13.

ODKAZ: VIMINI / facebook

ODKAZ: VIMINI_MODA / instagram