Rozvoz jídel & vánoční tipy od CON GUSTO!

Con Gusto Brno, pod které spadají mnohé oblíbené brněnské restaurace, si pro své zákazníky připravilo několik zajímavých nabídek, o kterých vám musím napsat! Patří mezi ně možnost objednat si jídla z podniků této sítě přes rozvozovou službu www.jimebrno.cz! Za pozornost pak rozhodně stojí také možnost objednání štědrovečerního menu, kdy máte tak na výběr z několika vynikajících, slavnostních jídel. Víc informací v následujícím článku.

Během uplynulých téměr dvou let, v období koronavirové pandemie, si mnoho z nás zvyklo objednávat si jídla z oblíbených restaurací domů, do práce – a to prostřednictvím služeb s rozvozem. Proto vám chci napsat o zajímavé novince, kterou si pro své zákazníky připravila síť oblíbených brněnských podniků, Con Gusto Brno!

Pod Con Gusto Brno spadají skvělé brněnské restaurace, které mnozí určitě dobře znáte, navštěvujete je – pro připomenutí, jsou to restaurace Ristorante Piazza, Restaurant & steakhouse Monte Bú, Pivnice U Čápa, Pivnice U Kohoutů, Gelateria Piazza…

A právě jídla z těchto skvělých brněnských restaurací si nyní můžete pohodlně objednávat přes novou rozvozovou službu, a to přes stránky www.jimebrno.cz .
Přímo přes tyto stránky si jednoduše vyberete restauraci ze sítě Con Gusto a jídlo, na které máte chuť. Objednávat můžete z Ristorante Piazza vynikající pizzu, těstoviny, středomořské speciality a ryby, z Monte Bú jejich vyhlášené burgery, skvělé úpravy masa, mexické speciality, z Pivnice U Čápa, nebo z Pivnice U Kohoutů oblíbené české klasiky a další speciality…

Zkrátka, věřím, že každý si z výběru výše zmíněných restaurací najde „to svoje“. Každopádně, i já mohu potvrdit, že v těchto restauracích vaří opravdu velmi dobře, na špičkovou kvalitu je tu spoleh.

Na stránkách www.jimebrno.cz si objednáte jednoduše a jídlo je do 60 minut u vás! Tak mrkněte, vyzkoušejte. ;) Navíc, podporovat oblíbené brněnské restaurace a podniky je v aktuální době stále více než žádoucí!

Síť Con Gusto si pro své zákazníky připravila stejně, jako loni, také možnost objednání speciálního vánočního menu! Toto menu se skvěle hodí jak na štědrovečerní tabuli, ovšem chutnat vám bude i na Boží hod, nebo na Štěpána. 

Pod tímto odkazem si můžete vybrat a objednat to, co by vám na speciální štědrovečerní menu nejvíce chutnalo. Celé menu je šokově zachlazeno ihned po přípravě v restauraci. A proto vydrží lahodně čerstvé až 5 dnů. Takové jídlo stačí pouze prohřát a dopřipravit během pár minut ve vaší kuchyni.

Objednat si můžete jídla jak na Štědrý den, tak i speciální menu na Boží hod či na Štěpána. Je možné si samozřejmě objednat jídla na všechny tři dny – navíc i s vinným párováním.
Jak objednat? Na www.congusto.cz si objednáte si jedno, dvě nebo všechna menu a vyberete den a čas vyzvednutí nebo termín rozvozu. Hlavní chody vám tak připraví chvíli předtím, abyste je měli co nejčerstvější.

Zmínit také musím super tip na vánoční dárek, právě od Con Gusto – tím mohou být vánoční dárkové poukazy! Obdarovaný si také vybere restauraci ze sítě Con Gusto, kde pak poukaz uplatní.

Nabídku dárkových vánočních poukazů si můžete prohlédnout a rovnou objednat ZDE – a pozor, hodnotu dárkového poukazu si můžete sami zvolit. Navíc není problém nechat na poukaz natisknout také osobní věnovaní.

Tyto vánoční poukazy od Con Gusto jsou ovšem i vhodným vánočním dárkem pro vaše obchodní partnery, nebo zaměstnance vaší firmy!

Užijte si Vánoce s Con Gusto – a skvělým jídlem!

ODKAZ: OBJEDNÁNÍ VÁNOČNÍHO MENU / web

ODKAZ: CON GUSTO BRNO / instagram