Nový signature store Waterdrop v Brně!

V Brně máme jednu zajímavou novinku, o které vám musím napsat! Jde o nový obchod značky Waterdrop, který najdete v centru Brna, na Rašínově 4. Waterdrop je rakouský brand zabývající se hydratací organismu a pitným režimem, kdy obecným cílem značky je, aby lidé pili více vody, kterou si obohatí a ochutí jedinečnými mikrodrinky. Mikrodrinky waterdrop® jsou bez konzervantů, bez cukru a barviv, plné výtažků z ovoce, bylinek a chutnají opravdu skvěle. Je to super věc pro lidi, kterým nechutná k pití obyčejná voda a kteří hledají alternativu k nezdravým limonádám a nápojům. Značka Waterdrop navíc nabízí i kvalitní lahve na pití, karafy, skleničky, nebo ekologická brčka. POZOR – na nákup v novém obchodě Waterdrop v Brně na Rašínově 4 můžete využít můj slevový kód COOLBRNO20 se slevou 20% na veškeré zboží (kód stačí říct u pokladny), případně můžete použít můj kód  COOLBRNO15 se slevou 15%, který platí na veškeré zboží na eshopu www.waterdrop.cz.
Víc o značce Waterdrop v následujícím článku!

Vhodný pitný režim je nedílnou součástí zdravého životního stylu. Píši záměrně „vhodný“, protože výběr nápojů, které do svého pitného režimu zařadíme, je nesmírně zásadní. A je důležité, abychom správné návyky v ohledu pitného režimu vštěpovali už od malička našim dětem.
Sama jsem zastáncem toho, že nejlepším a nezdravějším nápojem je čistá voda. Veškeré slazené nápoje, limonády…nám rozhodně moc neprospívají, naopak, tělo zatěžují zbytečným přísunem cukrů, barviv a další nesmyslnou „chemií“. Ovšem jak vím z vlastní zkušenosti, a to i z případu svých dětí, čistá voda mnoha lidem zkrátka „nechutná“.

Proto je fajn najít si vhodnou alternativu, kterou si vodu „ochutíte“. Naprosto skvělým a hlavně zdravým způsobem ochucení vody, jsou právě mikrodrinky waterdrop®. Už jste o tomto brandu slyšeli? Já věřím, že mnozí ano, protože Waterdrop je celosvětově velmi oblíbenou značkou.

Značka Waterdrop byla založena před 5 lety ve Vídni a obecně se zabývá pitným režimem a hydratací organismu – a to zejména v ohledu našeho zdraví a také ekologie. Waterdrop nabízí unikátní mikrodrinky nebo Mikrotea – jedná se o speciálně sestavené přísady na ochucení pramenité a také hlavně kohoutkové vody. Mikrodrinky jsou v podstatě malé „kostky“, které jednoduše vhodíte do vody, klasické, sycené, studené, nebo teplé (v případě Mikrotea). Kostka se okamžitě rozpustí, bez nutnosti míchaní, nebo protřepání.

Mikrodrink vodu ochutí, dodá jí chuť ovoce, bylinek…
To důležité – veškeré mikrodrinky, nebo Mikrotea waterdrop® jsou bez cukru, bez konzervantů, chemie a barviv.

A mimochodem, tyto nápoje jsou skvělé i pro děti, které je obecně velmi těžké naučit na pití obyčejné vody.

Značka Waterdrop myslí také na udržitelnost a ekologii. Jen si vezměte, kolik se v případě kupování plastových lahví s limonádami, minerálkami, nebo i balenou vodou…spotřebuje plastu. V případě mikrodrinků waterdrop® se ušetří až 97% plastu (ve srovnání s nákupem balených nápojů).

S mikrodinky, nebo Mikrotea watedrop® získá váš nápoj skvělou chuť – sama jsem zkoušela a mikrodrinky waterdrop® jsou výborné! Jsou jen mírně sladké, chutnají po ovoci a bylinkách a pijí se velmi příjemně.
Mikrotea je pak určený do teplé vody (cca 60 stupňů).

Obchod Waterdrop máme od 5. 11. nově otevřený také v Brně na Rašínově 4, jedná se o první signature store Waterdrop v rámci celé ČR!
V tomto obchodě najdete širokou nabídku skvělých mikrodrinků & Mikrotea waterdrop®…

…mimo to tu mají i další sortiment, kvalitní nerezové lahve, které udrží nápoj horký až 12 hodin, studený pak po dobu 24 hodin.

Druhou variantou nabízených lahví jsou pak ty z borosilikátového skla, které je tvrzené a odolnější. K zakoupení tohoto typu lahve dostanete zdarma navíc i termoobal ve stejném designu, jako je lahev.

Mimo lahve pak Waterdrop nabízí i skleněné karafy, skleničky, nebo brčka z nerezu, nebo skla.

Krásné jsou i menší lahve pro děti!

Aktuálně najdete v novém obchodě Waterdrop i krásné vánoční sady drinků, nebo zimní limitované edice lahví a doplňků!

Jak píši v úvodu, na nákup v novém obchodě Waterdrop v Brně na Rašínově 4 můžete využít můj slevový kód COOLBRNO20 se slevou 20% na veškeré zboží (kód stačí říct u pokladny), případně můžete použít můj kód  COOLBRNO15 se slevou 15%, který platí na veškeré zboží na eshopu www.waterdrop.cz.

Nový signature store Waterdrop najdete v centru Brna, na Rašínově 4.

ODKAZ: WATERDROP / web, eshop
ODKAZ: WATERDROP / facebook
ODKAZ: WATEDROP / instagram