Zdravé oči na prvním místě – klinika NeoVize

Nedávno mi, shodou okolností, přišly od vás, čtenářů, dva dotazy týkající se tipů na dobrou brněnskou oční kliniku, která se zaměřuje zejména na laserové odstranění dioptrií. Sama zkušenost v tomto ohledu nemám, ale dva blízcí členové mojí rodiny ano. Oba si nechali odstranit dioptrie v brněnské oční klinice NeoVize. A k velké spokojenosti. A protože si myslím, že i oblast zdraví na můj blog patří, chci se právě tématu očních vyšetření a operací – v Brně – věnovat v tomto článku. Třeba vás oslovím, inspiruji a ulehčím vám rozhodování.

Když se nad tím zamyslím – a vy zkuste také – tak zrak, co se smyslů týká, je asi tím vůbec nejzásadnějším. Vždy si to uvědomuji hlavně v té chvíli, kdy mám sama s očima problémy a také, když potkám člověka, který je zrakově postižený.
Zrak je tedy něco, o co bychom měli umět patřičně pečovat a čemu bychom měli věnovat v ohledu prevence také zvýšenou pozornost. Ale to vy sami už taky určitě dobře víte… :)

Když budu mluvit ze své osobní zkušenosti – musím, díky bohu, prohlásit, že s očima jsem doposud žádné vážnější problémy neměla. Jediné, co mě trápí, jsou obtíže související s mými alergiemi – časté svědění očí, pálení, exémy, což ale samozřejmě není nijak tak zásadní pro samotnou kvalitu zraku.

Oba mí příbuzní řešili a dodnes řeší zdraví svých očí na brněnské klinice NeoVize. Moje tchýně zde podstoupila i laserové odstranění dioptrií na obou očích a dnes vidí – zcela upřímně – z celé naší rodiny naprosto nejlépe. :)

A právě na tuto ambulantní operaci – laserové odstranění dioptrií, chci hlavně poukázat. Mám ve svém okolí stále hodně lidí, kteří operaci zvažují a stále nejsou rozhodnutí. Pokud bych já sama měla dioptrie řešit, skutečně se vůbec nerozmýšlím. Tato operace je bezbolestná, rychlá, s minimem rizik a hlavně, nesmírně efektivní.

Klinika NeoVize se ovšem nezaměřuje pouze na laserové operace očí –  poskytují zde péči v širokém spektru, zahrnující jednak zmiňované operace dioptrických vad, šedého zákalu, sítnice, keratokonu či plastické operace horních víček, ale i odborná oční vyšetření a preventivní prohlídky. NeoVize má smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami.

Za zmínku stojí i samotný přístup k pacientům, který je viditelně individuální. Nečekáte, lékaři a zdravotní sestry se vám věnují důsledně a snaží se vždy najít tu nejlepší možnou cestu k řešení právě vašeho problému.

I samotné prostředí na klinice není ryze „nemocniční“. V čekárnách s pohodlnými křesly se budete cítit příjemně i během nezbytně nutné doby, která je potřeba k vyšetření a zákroku. Zákroky zde probíhají pouze ambulantní formou, tudíž hned odcházíte domů.

Na klinice NeoVize se vám budou věnovat lékaři s prokazatelně rozsáhlými zkušenostmi a s technikou, která odpovídá nejpřísnějším požadavkům na moderní oční mikrochirurgické pracoviště. Vybavení a organizace péče je srovnatelná s libovolným předním světovým pracovištěm. 

Zkrátka, pokud vás oči a problémy s nimi spojené trápí, věřím, že s volbou této kliniky chybu rozhodně neuděláte.

Oční kliniku NeoVize najdete v brněnské poliklinice Viniční, v 1. patře.

ODKAZ: NEOVIZE / web
ODKAZ: NEOVIZE / facebook