Zdravé dobroty až domů!

Chcete žít zdravě, dopřávat si to nejlepší a přitom fakt nemáte čas běhat a shánět kvalitní jídlo po obchodech? Buďte v klidu, my jsme na tom stejně a věřím, že podobných „případů“ je spoustu. My ovšem objevily řešení, které nám doslova – „vytrhlo trn z paty“. Jmenuje se Farmbox.cz pomůže Vám získat dvě zásadní věci, kterých byste se neměli vzdávat: kvalitní a zdravé potraviny a Váš čas.

1781876_546976205416994_1563837130_n

Díky Farmboxu.cz si totiž můžete v klidu, doma a během chvíle „nakoupit“ ve zdravém eshopu – kvalitní potraviny od farmářů a regionálních dodavatelů. A Farmbox.cz Vám pak Váš nákup doručí – až k Vám domů, ve sjednaný čas a doslova, za pár korun. Prostě super služba, která mi už dlouho chyběla.

Na Farmboxu.cz seženete v podstatě všechno, co se kvalitních potravin týká – maso, uzeniny, mléčné výrobky, pečivo, ovoce a zeleniu, a to i v BIO kvalitě, mléko, těstoviny, zavařeniny, sirupy…zkrátka, na co si vzpomenete:)

Super také je, že si v klidu můžete pročíst informace k danému výrobku, dozvíte se složení, nebo postup výroby. Velmi sympatické mi je, že Farmbox.cz podporuje malé a regionální farmáře, dodavatele a výrobce. Právě u nich jsem si jistá poctivostí výroby a rádá je koupí daného produktu podpořím.

Projekt FARMBOX.CZ jsme Vám ovšem už u nás na blogu představily, více se dozvíte ZDE.

Mimochodem – zajímá Vás, co přesně si na tomto super zdravém eshopu můžete koupit? Mám pro Vás malý přehled dodavatelů a dobrot, na kterých si můžete pochutnat:) A začneme produkty, které byste rozhodně při nákupu na Farmboxu.cz neměli přejít bez povšimnutí! Mléčné výrobky!

Mléčné výrobky – ty kvalitní a poctivé – by neměli chybět v jídelníčku žádného z nás. Bez „éček“ a další chemie si tak můžete být jistí, že svému tělu dodáte jen to nejlepší a naprosto prospěšné. A z čeho přesně můžete na Farmboxu.cz vybírat? Nabídka je opravdu velká!

MIROSLAV HORUT BIO MINIMLÉKÁRNA

Od roku 2005 začala rodina Horutova vyrábět celou řadu sýrů v kvalitě BIO, a to plně v souladu s trendem návratu k přírodním a ověřeným hodnotám. Vysoká kvalita je pro ně standard. Můžete si vybrat ze široké nabídky BIO mléčných produktů, které jsou vyráběny s láskou čistě s pomocí přírody. Produkty z minimlékárny Miroslav Horut neobsahují žádné přidané látky, vše je přírodní a zdravé.Proč BIO a v čem je tato kvalita odlišná a tolik vyhledávaná? Předně proto, že celý proces výroby začíná na farmách, v tomto případě v Beskydech. Tyto farmy musí být ekologické, dodržují přísná kritéria mléčné výroby pod veterinárním dohledem. Mimoto také samozřejmě dbají, aby všechna zvířata žila v souladu s tradičním pochopením role užitkových zvířat a s důrazem na jejich důstojný život.

1925-thickbox_leofrma 1941-thickbox_leofrma 1989-thickbox_leofrma

KOZOJEDSKÝ DVŮR

Kozojedský dvůr je dodavatelem BIO výrobků z mléka koz a krav vlastního stáda. Statek je bezprostředně obklopen 25 ha polí, luk a pastvin, hlubokými lesy, rybníky a divokou přírodou. Dojírna, mléčnice a mlékárna zaručuje vysoké provozní standardy, ale výrobky jsou vyráběny tradičními metodami s šetrnou pasterací.

1334-thickbox_leofrma 1758-thickbox_leofrma 1976-thickbox_leofrma

FARMA RODINY NĚMCOVY

Farma rodiny Němcovy vychází z nejstarší tradice českého venkova, aby svým zákazníkům nabídla to nejlepší, co naše zem dává. Řadí se mezi nejlepší obdobné podniky ve zpracování mléčných produktů v ČR. Od roku 2005 farma zpracovává mléko ve vlastní minimlékárně, převážně na bílý jogurt a sýry. Některé produkty získaly ocenění Regionální produkt Vysočiny. Mezi hlavní zásady farmy patří šetrný přístup k životnímu prostředí. Od roku 2007 zpracovávají Němcovi mléko ve vlastní minimlékárně s provozem certifikovaným systémem kritických bodů (HACCP). Mléko je minimálně čtyřikrát měsíčně kontrolováno na kvalitu a hygienickou nezávadnost akreditovanou laboratoří. U výrobků se minimálně dvakrát ročně provádějí kompletní rozbory pro určení jednotlivých složek. Všechny výrobky minimlékárny jsou pouze přírodní produkty, bez konzervantů, stabilizátorů a zahušťovadel. V nabídce jsou produkty s probiotickými kulturami – jako jsou jogurty, probiotické nápoje. Jako doplněk k těmto výrobkům vyrábí velice kvalitní Farmářský tvaroh a sýry.

97-thickbox_leofrma 120-thickbox_leofrma 587-thickbox_leofrma

STATEK HORNÍ DVORCE

Sýrárna otevřená v roce 2012 je zaměřena primárně na výrobu ovčích sýrů z vlastního mléka a kravských sýrů. Provoz je založen na několika základních principech: ruční výrobě sýrů, zpracování regionálních surovin a snaze konečný výrobek nabídnout přímo spotřebiteli nebo do specializovaných obchodů. Sýry vyráběné v této sýrárně neobsahují konzervanty a barviva. Ruční výroba umožňuje šetrné zacházení jak se sýrařským zrnem během výroby, tak i s jednotlivými sýry. Minimalizuje se tím odcházení chuťových látek pryč do syrovátky a ztráty důležitých nutričních hodnot sýrů.

1237-thickbox_leofrma 1958-thickbox_leofrma 1966-thickbox_leofrma

Na další zdravé dobroty, které si na Farmboxu.cz můžete koupit, se podíváme příště! Dobrou chuť!:)

ODKAZ: FARMBOX/facebook
ODKAZ: FARMBOX/web
ODKAZ: FARMBOX/blog