Zdravá dobrota kdykoliv po ruce – Mungo Hero, specialita z Brna!

Nedávno mě oslovila sympatická Petra, která bydlí shodou okolností jen kousek ode mě, zda bych neochutnala specialitu, kterou vyvinula a uvedla na trh. Poslala mi i pár informací, abych věděla, o co se jedná. Petra vytvořila nutričně velice vyváženou, na vitamíny a minerály pestrou, zdravou sušenou směs, jejíž základem jsou fazole mungo. Dále směs obsahuje buď quinou, nebo rýži a také zdravé koření – kurkumu, zázvor, fenykl a další. Co je na této směsi naprosto skvělé? Jednak, že opravdu perfektně chutná, ovšem to hlavní – je hotová raz dva! Stačí ji totiž zalít horkou vodou. Je to výborné, vydatné a zdravé jídlo, které vás zasytí kdykoliv během dne, Mungo Hero se také nekazí, můžete si ho vzít na cesty, do přírody, pod stan… Já sama jsem z tohoto výrobku opravdu nadšená – je totiž úžasnou alternativou pro nezdravé instantní polotovary, po kterých občas mnozí sáhneme, když máme hlad a spěcháme… Směs Mungo Hero opravdu musíte poznat – a ochutnat!
POZOR – mám pro vás i slevový kód MISA10 – na slevu 10,- na každý produkt na eshopu www.mungo-hero.cz!
Víc v následujícím článku…

Určitě to všichni dobře znáte – žijeme v hektické době, jsme neustále v pohybu a ve spěchu. A na pravidelné a zdravé stravování zkrátka už nezbývá tolik času, kolik by asi mělo. A tak to dopadne mnohokrát tak, že se „odbydeme“ něčím, co je hned po ruce, ale není to ideálně zdravé… Jen si vzpomeňte na všechny ty instantní polévky, nudle, bagety z benzínových pump na cestách, nebo zastávky u nezdravých fast foodu. Jenže, když člověk potřebuje rychle „něco teplého do žaludku“, často není jiná možnost. Moc sama to dobře znám…

Občas zkrátka není na výběr. Není čas vařit, připravit si nějaké plnohodnotné jídlo, nebo se stavit někam do restaurace…

Naprosto skvělou variantou, díky které se najíte rychle, vydatně a hlavně, zdravě, je právě směs MUNGO HERO, kterou vyvinula a uvedla na trh Petra Havlíková. Směs MUNGO HERO je v mnoha ohledech jedinečná a hlavně, chutná božsky! Což sama potvrzuji, ochutnala jsem a je to skvělé!

Co to tedy směs MUNGO HERO vlastně obsahuje a v čem je tak jedinečná?

Jedná se vlastně o vůbec první sušenou směs s BIO mungo fazolemi – věřím, že je mnozí znáte. :) Směs dále obsahuje buď BIO quinou, nebo BIO rýži a také pestré směsi koření – kurkumu, zázvor, fenykl…

Směsi jsou obohacené také o BIO protein z dýňových semínek, který je bohatý na hořčík, železo, zinek a také na omega -6 a omega -9 mastné kyseliny.

Směsi MUNGO HERO jsou k dostání na eshopu zatím ve dvou variantách – Mungo s quinou, zeleninou a ajurvédou inspirovanou směsí koření a také Mungo s rýží, zeleninou a rajčaty, inspirovanou směsí italského koření.

Brzy bude ovšem uvedena na trh novinka, mungo s houbami – na to se já osobně moc těším!

Mungo směsi jsou veganské, bezlepkové a mají vysoký obsah bílkovin. Samozřejmě v nich nenajdete žádná umělá barviva, aromata, stabilizátory a konzrevanty…

Skvělá je také příprava, která je velmi jednoduchá. Směs stačí zalít vroucí vodou, zakrýt, počkat 5 – 7 minut a pak už si můžete tuto dobrotu vychutnat.

Mimochodem, rozhodně ocení i fakt, že se směs MUNGO HERO nekazí! Trvanlivost je opravdu dlouhá a mimo to, můžete si směs s sebou vzít opravdu kamkoliv – do přírody, pod stan, na cestování autem… Sáček se směsí se vám vejde do batohu, kabelky, kamkoliv – a stačí pak jen zalít horkou vodou. 

Opravdu stojí za vyzkoušení! Je to moc dobré, zdravé, velmi syté a hlavně, raz dva hotové! Zakoupíte na eshopu, viz odkaz níže.

POZOR – mám pro vás i slevový kód MISA10 – na slevu 10,- na každý produkt na eshopu www.mungo-hero.cz!

ODKAZ: MUNGO HERO / web, eshop
ODKAZ: MUNGO HERO / facebook
ODKAZ: MUNGO HERO / instagram