Představuji: SAFEBOXES – bezpečné uložení vašeho majetku, na kterém vám záleží

Ráda bych vám představila jednu velmi zajímavou brněnskou službu, která mě oslovila natolik, že jsem se ji sama rozhodla využít. Nabízí totiž velmi chytré a hlavně, bezpečné uložení vašeho majetku, na kterém vám záleží a nechcete o něj za možných nepříznivých okolností přijít. Ať už se jedná o peníze, cenné kovy, šperky, sbírku známek, důležité dokumenty, nebo zkrátka jakékoliv jiné věci, které jsou pro vás důležité. Tuto službu nabízí firma SAFEBOXES, která sídlí v Brně na Londýnském náměstí. Vaše cennosti si zde můžete uložit v plně robotizovaných bezpečnostních schránkách, ke kterým máte nepřetržitý přístup. Toto uložení má celou řadu dalších výhod a benefitů, o kterých vám napíšu v následujícím článku více informací. Zkrátka – tuto službu byste rozhodně mohli ocenit! Skvělé také je, že Safeboxes poskytuje tři měsíce pronájmu bezpečnostní schránky zcela zdarma!

Věřím, že každý z nás má doma věci, které jsou pro něj cenné a o které se svým způsobem „bojí“. Může se samozřejmě jednat o peníze, cenné šperky, drahé kovy, důležité dokumenty, ale třeba i o „pouze“ oblíbené rodinné fotky a drobnosti, na kterých vám zkrátka lidsky záleží.

Určitě jste se také dostali do situace, kdy jste přemýšleli, kam takové věci ukrýt, pro situaci „kdyby náhodou“… Může se stát cokoliv, dům mohou vykrást zloději, je možnost i nějaké živelné katastrofy… Zkrátka, jistě mi dáte zapravdu, že mít tyto cenné věci schované doma není úplně bezpečné.

Kam tedy své cennosti bezpečně ukrýt?
Naprosto skvělé řešení poskytuje právě brněnská firma SAFEBOXES. Ta sídlí na Londýnském náměstí a svým klientům nabízí zcela bezpečné uložení cenného majetku v plně robotizovaných bezpečnostních schránkách, ke kterým je neomezený přístup, 24 hodin 7 dní v týdnu.

Samotnou mě právě tato služba oslovila natolik, že jsem se sešla s ředitelem firmy a zeptala se na mnoho informací, jak právě tato služba funguje a co přesně pro své klienty nabízí. Ráda vám tyto informace prostřednictvím svého článku předám, protože i dle mého názoru je právě tato služba opravdu skvělá! Brzy se chystám si tu schránku také pronajmout, o tom, jak to přesně bude probíhat, vám napíšu později.

Nyní k samotným výhodám uložení majetku ve schránkách SAFEBOXES.
Určitě víte, že svůj majetek můžete uložit také v pronajatém trezoru v bance. Nicméně, oproti právě této bankovní službě má uložení majetku v SAFEBOXES obrovské množství výhod.

Jak jsem se dozvěděla, uložení majetku ve schránkách SAFEBOXES je zcela anonymní, SAFEBOXES nemají ani ohlašovací povinnost vůči ČNB a jiným státním orgánům, jak je tomu v případě bankovního trezoru. Do schránek v SAFEBOXES si také můžete uložit hotovost, což v bankovních trezorech není dovoleno.

Vynikající je i nonstop přístup k vaší schránce, ať ve dne, nebo v noci, ke svému majetku se dostanete opravdu kdykoliv a hlavně, bez čekání, navíc bez nutnosti doprovodu dalšího personálu pobočky.

Jak schránky SAFEBOXES fungují?
Schránky jsou plně robotizované, k přístupu vám stačí čipová karta, dále váš PIN a pak klíček od schránky. Pro vyšší zabezpečení si pak můžete zvolit další doplňkové přístupové faktory, jako jsou otisk prstu a SMS notifikace. Eliminuje se tak zcela chyba lidského faktoru.
Do prostoru uložení schránek nemá nikdo z klientů přístup. Vše funguje tak, že klient se dostane na základě svých přístupových faktorů do místnosti, kde je zcela sám. Zde mu opět po zadání přístupových faktorů vyjede z podzemí pouze jedna schránka – ta jeho, do které se může dostat. Schránku odemkne, uloží, nebo vyjme obsah, uzamkne a schránka robotizovaným systémem opět odjíždí zpět do trezoru.

Obsah své schránky si také můžete pojistit, a to až do výše 5.000 000, případně na výši dle domluvy.

SAFEBOXES nabízí pro své klienty zdarma i další služby, jako je privátní parkoviště s nonstop přístupem, nebo využití privátní místnosti za účelem schůzek, jednání…

Bezpečnostní schránky jsou zde k dispozici celkem v pěti velikostech, pronajmout si je můžete nejméně na 1 měsíc, ovšem – SAFEBOXES poskytuje svým zákazníkům celé 3 měsíce pronájmu zdarma, což je opravdu skvělé.

Služby úschovy majetku v SAFEBOXES můžete využít i jen na určitou dobu, třeba během rekonstrukce domu, během dovolené, či delší zahraniční cesty…

Pokud vás zajímá více k samotnému uložení schránek – schránky jsou uloženy v bezpečnostním trezoru třídy 7, chrání jej dvojité opláštění, kamerové a další systémy a prostory jsou přímo napojeny na Policii ČR. Systém disponuje i protipožárním systémem.
Do tohoto trezoru nemá nikdo přístup.

Zkrátka, služba SAFEBOXES si rozhodně zaslouží, abyste o ní věděli. Informací, které jsem se dozvěděla, je ještě mnohem více, o tom vám napíšu ale zase příště. Svou schránku si tu půjdu pronajmout i já a podělím se s vámi také o dojmy, jak to celé vlastně probíhá. :)

SAFEBOXES sídlí v Brně na Londýnském náměstí 881/6.

ODKAZ: SAFEBOXES.CZ / web
ODKAZ: SAFEBOXES.CZ / facebook