Jedinečný produkt (nejen) pro jarní detox – Křemelina! Znáte?

Jaro je ideálním obdobím pro očistu těla – podstoupit očistnou kúru bychom měli čas od času všichni, nezávisle na tom, jakým životním stylem žijeme. Možností, jak tento „detox“ těla udělat, je celá řada, existuje i mnoho produktů, které jsou pro pročištění těla dobré a vhodné. Nicméně, já už mnoho let nedám dopustit na jeden jediný přípravek. Znáte Křemelinu? Má vysoce absorbční vlastnosti a pro naše tělo je velice přínosná. A je naprosto skvělá právě i pro zmiňovanou detoxikaci těla. Víc v následujícím článku!

O produktu jménem „Křemelina“ mi před časem řekla moje maminka, která se aktivně zabývá trendy v oblasti zdravého životního stylu. I na její rady jsem tenkrát Křemelinu vyzkoušela – právě pro pročištění těla. Detoxikační kúru podstupuji pravidelně, jednou ročně – a hledala jsem vhodný produkt, který by tělo pročistil opravdu dokonale.

Křemelinu jsem začala užívat pravidelně, vždy v rámci jednotlivých kúr, ovšem, na Křemelinu je spoleh třeba i při obtížích se zažívacím ústrojím.
Se značkou, respektive s produktem „Křemelina“ jsem před časem spojila i své jméno a tvář, neboť si za účinky a špičkovou kvalitou tohoto preparátu rozhodně stojím.

Co to vlastně Křemelina je a na jakém principu našemu tělu prospívá?

Křemelina je v podstatě sypký hornina, která je tvořena opálovými schránkami rozsivek, což jsou jednobuněčné řasy. Mimo ty pak křemelina obsahuje jílové minerály, nejčastěji kaolinit a illit. Jedná se o organický produkt, který je vhodný i pro vegany. Neobsahuje žádné chemické látky, barviva, ani konzervační látky.

V rámci zmiňovaného produktu je Křemelina velice jemný, sypký prášek, který po rozmíchání ve vodě nemá žádnou chuť.

Křemelina je zdrojem přírodního křemíku, který je pro lidský organismus velmi zásadní a nepostradatelný. Křemík je v našem těle součástí mnoha enzymů řídících důležité chemické reakce. Spolu s vápníkem a hořčíkem je důležitý pro dobrý stav kostí, pojivových tkání – kůže, nehtů i vlasů, kterým dodává pružnost. Křemík také tvoří svalové tkáně, má protizánětlivé účinky, snižuje hladinu cholesterolu, působí proti kardiovaskulárním obtížím, působí preventivně proti rakovině, vředům, čistí střeva… Zkrátka, křemík dokáže v našem těle opravdu až zázraky.

Přísun organického křemíku je ovšem z naší obvyklé stravy téměř minimální. Je proto dobré křemík tělu doplňovat – a vhodným produktem je právě Křemelina.

Mimo to, křemelina má také absorbční vlastnosti, váže na sebe toxické a odpadní látky a odvádí je z těla pryč. Proto je Křemelina vhodná i coby produkt na detox těla. Tělo dokonale pročistí, a to zejména střeva. A určitě víte, že „čistá střeva“ jsou pro naše zdraví opravdu velmi důležitá.

Křemelina je pak skvělá i na řešení obtíží trávícího systému – efektivně umí zbavit průjmu, pohlcuje toxiny a bakterie a dokonce i parazity.

Určitě bych vám všem doporučila doma mít právě balení Křemeliny. Je skvělá třeba i při pálení žáhy, nebo při žaludečním diskomfortu.
Výborné také je, že užívání Křemeliny nemá žádné nežádoucí účinky. Samotný prášek Křemeliny je samozřejmě bez jakýchkoliv dalších přídavných látek, chemie, konzervantů… Na Křemelinu je opravdu spoleh – a jak píšu, neznám lepší produkt pro detox těla, než právě tento!

Křemelinu koupíte na eshopu E-kremelina.cz

ODKAZ: E-KŘEMELINA / web, eshop
ODKAZ: 4PURELIFE / facebook