Zázrak jménem Křemelina. Už jste o ní slyšeli?

Moc ráda vám na svém blogu doporučuji výjimečné a zajímavé produkty, které mohou být zejména pro naše zdraví velkým přínosem. Jednoho z nich se bude týkat i tento můj následující článek. Slyšeli jste už o přípravku jménem Křemelina? Křemelina je opravdu skvělá v mnoha ohledech, sama ji užívám už několik let, kúru Křemelinou si „ordinuji“ zejména právě teď, na jaře. Křemelina je úžasná na pročištění a detoxikaci organismu, dokáže tělo opravdu efektivně zbavit nežádoucích látek. Je výborná i při různých zažívacích obtížích, navíc má pozitivní vliv na kvalitu kostí, kůže, ale i nehtů a vlasů. Za sebe vám Křemelinu opravdu vřele doporučuji! Víc informací v následujícím článku.

S Křemelinou mě před několika lety seznámila moje maminka. Ta se velmi zajímá o nejrůznější zdraví přínosné produkty, výživové doplňky a celkově o zdravý životní styl. Coby výživová poradkyně má o těchto věcech velký přehled a vždy mi dokáže dobře poradit.

Křemelinu mi doporučila zejména coby skvělý produkt na pročištění organismu. Ať už pro „detox“ těla, který bychom měli čas od času všichni podstoupit, tak i pro případ, že trpíme třeba zažívacími obtížemi, průjmy…

Co to Křemelina vlastně je?

Křemelina je v podstatě sypký hornina, je tvořena opálovými schránkami rozsivek, což jsou jednobuněčné řasy. Mimo ty pak křemelina obsahuje jílové minerály, nejčastěji kaolinit a illit. Jedná se o organický produkt, který je vhodný i pro vegany. Neobsahuje žádné chemické látky, barviva, ani konzervační látky.

Je to velice jemný, sypký prášehttps://www.e-kremelina.czk, nemá téměř žádnou chuť.

Křemelina je zdrojem přírodního křemíku, který je pro lidský organismus velmi zásadní a nepostradatelný. Křemík je v našem těle součástí mnoha enzymů řídících důležité chemické reakce. Spolu s vápníkem a hořčíkem je důležitý pro dobrý stav kostí, pojivových tkání – kůže, nehtů i vlasů, kterým dodává pružnost. Křemík také tvoří svalové tkáně, má protizánětlivé účinky, snižuje hladinu cholesterolu, působí proti kardiovaskulárním obtížím, působí preventivně proti rakovině, vředům, čistí střeva… Zkrátka, křemík dokáže v našem těle opravdu až zázraky.

Přísun organického křemíku je ovšem z naší obvyklé stravy téměř minimální. Je proto dobré křemík tělu doplňovat – a vhodným produktem je právě Křemelina.

Mimo to, křemelina má tako absorbční vlastnosti, váže na sebe toxické a odpadní látky a odvádí je z těla pryč. Proto je Křemelina vhodná i coby produkt na detox těla. Tělo dokonale pročistí, a to zejména střeva. A určitě víte, že „čistá střeva“ jsou pro naše zdraví opravdu velmi důležitá.

Křemelina je pak skvělá i na řešení obtíží trávícího systému – efektivně umí zbavit průjmu, pohlcuje toxiny a bakterie a dokonce i parazity.

Křemelinu na náš trh dodává firma 4PURELIFE – já dokonce s tímto produktem před několika lety spojila i své jméno a jsem za tuto spolupráci opravdu ráda, protože Křemelině věřím. Používám ji už dlouho a vím, že je na tento produkt spoleh – zlepší se vám stav kůže, kostí, vlasů i nehtů. Pročistíte tělo, zbavíte jej toxinů, navíc vám Křemelina opravdu pomůže, pokud se objeví zažívací obtíže.

Křemelina se dokonce vyrábí i ve verzi pro zvířata – i pro ty je výborným doplňkem a produktem pro řešení trávících obtíží.

Křemelinu koupíte na eshopu E-kremelina.cz

ODKAZ: E-KŘEMELINA / web, eshop
ODKAZ: 4PURELIFE / facebook