Inspirace – návrh & realizace interiéru ze studia Dara-Design

Po delší době mám pro vás opět článek ze své rubriky „design“, která je pro vás inspirací zejména v ohledu plánování a realizací interiérů a exteriérů. Právě jednu opravdu dokonalou inspiraci pro vás mám i tentokrát – a to na jedinečně zpracované řešení interiéru. O to se kompletně postaralo, od počátečního návrhu až po zpracovaní a řemeslné řešení, brněnské interiérové studio Dara-Design. Inspirujte se fotkami v článku – za mě je tento design přímo úchvatný, čistý, jednoduchý, nesmírně elegantní a také praktický. 

Pokud aktuálně řešíte otázku návrhu interiéru věřím, že vás můj následující článek může oslovit – mám pro vás opravdu jedinečnou inspiraci z brněnského interiérového studia Dara-Design. Toto studio navrhlo a zpracovalo interiér do posledního detailu ve Vile Na Kopci – a poskytlo mi fotografie, které i vás mohou nasměrovat, třeba právě při výběru studia, které by mohlo vytvořit a zrealizovat i váš interiér.

O studiu Dara-Design jsem vám již dříve na svém blogu psala – toto studio poskytuje svým zákazníkům skutečně prvotřídní servis, včetně zajištění samotných realizací – což je v současné době u mnohých firem často problém.

Studio Dara-Design je interiérové, koupelnové a wellness studio, kde najdete opravdu nádherný sortiment, díky kterému získá váš interiér jedinečný, originální a perfektní vzhled.

Co chci také zmínit, tak kromě senzační nabídky produktů je pro studio Dara-Design naprosto důležitý osobní přístup ke klientům. Není to rozhodně tak, že sem přijdete a budete si “jen” vybírat. Mohou vám zde udělat naprosto věrohodné fotorealistické vizualizace, díky kterým uvidíte reálné vybavení a design přímo ve vašem interiéru.

Mimochodem, studio Dara-Design se podílelo a realizovalo interiéry i celé řadě komerčních prostor – z brněnských stojí za zmínku třeba restaurace Forhaus, nebo pivnice Na Stojáka.

Za pozornost ovšem stojí i jejich návrhy a realizace domů, bytů, nebo právě i této Vily Na Kopci – fotografie z realizace si můžete prohlédnout i v tomto článku.

Pro tohoto klienta – Vilu Na Kopci, zajistilo studio Dara-Design kompletní řešení interiéru, a to včetně řemeslného řešení a zpracování. 

Veškeré návrhy, ale i doplňky, koupelny, kuchyně, dřevěné podlahy, dekorace, nábytek – vestavěný i volně ložený, svítidla, realizace venkovní terasy, wellness, sauny, stěrek…zkrátka vše je prací studia Dara-Design.

Myslím, že tyto fotky opravdu mluví za vše – za mě je právě tato realizace opravdu nesmírně povedená, funkční, praktická a navíc, působí velmi útulným a komfortním dojmem.

Proto, pokud hledáte v Brně nějaké opravdu profesionální studio, věřím, že tady budete přímo nadšení. Budou se vám zde ochotně věnovat, pomohou vám vybírat, zkonzultují s vámi vše potřebné a hlavně, postarají se i o následnou perfektní realizaci, což u mnohých jiných interiérových studií nebývá samozřejmostí. ;)

Na víc fotek realizace Vily Na Kopci ze studia Dara-Design mrkněte také do fotogalerie.

Studio Dara-Design najdete v Modřicích, na adrese U Vlečky 678 / kousek od Olympie.

ODKAZ: DARA DESIGN / web
ODKAZ: DARA DESIGN / facebok
ODKAZ: DARA DESING / instagram