Soutěž ke Dni matek o balíček luxusních produktů pro jednu z vás!

Mám pro vás opravdu výjimečnou soutěž o balíček luxusních kosmetických produktů – bestsellerů, které jsem pro vás sama vybrala. :) Blíží se Den matek a soutěž je právě k této příležitosti – přináším vám ji ve spolupráci s Notino.cz. Soutěž běží POUZE na Instagramu @coolbrnoblog – tak na tento profil mrkněte a zapojte se! Co můžete vyhrát? Luxusní parfém Boucheron Quatre, rozjasňovač očního okolí YSL Touche Éclat, stylovou taštičku plnou produktů Bobbi Brown, legendární tělový olej Nuxe, micelární vodu Sensibio H2O od Biodermy, zubní pastu Swissdent a mnoho dalšího – vše v rámci jednoho balíčku pro jednu vítězku!

Milé dámy, věřím, že vás tato soutěž potěší! Většina z vás, co můj blog sledujete, jste stejně, jako já už maminkami – a právě ku příležitosti Dne matek je pro vás myšlena i tato soutěž. Ovšem, zapojit se samozřejmě můžete i VY všechny, co děti ještě nemáte. :)

Soutěž vám přináším ve spolupráci s Notino.cz, které tyto úžasné ceny do soutěže věnovalo.
Jak zmiňuji v úvodu, soutěž běží POUZE na Instagramu @coolbrnoblog, proto, pokud chcete soutěžit, mrkněte na tento profil a zapojte se do soutěže. Soutěž vyhlásím v pondělí 10. května.

A co přesně může 1 z vás vyhrát? Balíček dokonalých kosmetických produktů, vychytávek a bestsellerů! Sama jsem pro vás obsah tohoto balíčku sestavovala a hledala obecně ty nejoblíbenější produkty, takové, které výherkyni zaručeně udělají radost.

Balíček pro výherkyni bude obsahovat:

Ikonický a velmi oblíbený parfém Boucheron Quatre – tento parfém milují snad všechny mé kamarádky a známé, je to obecně populární vůně, kterou není těžké si zamilovat. :)

Rozjasňovač očního okolí Yves Saint Laurent Touche Éclat – troufám si tvrdit, absolutní bestseller ve světě kosmetických produktů. Díky unikátnímu složení odráží světlo a dokonale projasňuje oční okolí. Oblíbený na celém světě!

Výherkyni určitě potěší také luxusní taštička plná produktů – Bobbi Brown Sun-Kissed Skin Set – obsahuje bronzující pudr, řasenku, oční stíny a hydratační podkladovou bázi pod make up.

Od značky Bobbi Brown je pak i Bobbi Brown Luxe Matte Lip Color, odstín Cheeky Peach.

Do balíčku jsem vybrala i legendární suchý tělový olej NUXE, ve verzi se třpytkami!

Součástí výhry je také další bestseller – „růžová“ micelární voda Bioderma Sensibio H2O, ideální zejména na citlivou pleť.

Dalším z produktů, který najde výherkyně v balíčku, je zubní pasta Swissdent Extreme – je skvělá zejména na bělení zubů, sama mám vyzkoušeno a opravdu dokáže zuby vybělit.

A poslední součást výhry, milý doplněk od značky Invisibobble – oblíbená spirálová gumička s ozdobou, mašličkou.

Tak co říkáte dámy, jsou to skvělé věci, že? Zapojte se do soutěže – mrkněte na Instagram @coolbrnoblog a hurá na to! ;)

Všechny výše uvedené produkty seženete na Notino.cz