Zažijte pravou vánoční atmosféru na horách!

Většina z nás tráví každé Vánoce stejně, v podstatě každý rok. Celý prosinec ve shonu sháníte dárky, pečete cukroví, uklízíte jak zběsilí, zdobíte stromek a děláte vánoční dekorace, pak na Štědrý den (my, holky) většinou celý den stojíme „u plotny“ a večer se pak všichni, coby vrchol tohoto období, sejdeme u vánočního stromečku a rozbalíme dárky… 

…je to u Vás taky nějak tak? Já věřím, že asi ano. Ono to vlastně ani jinak moc dělat nejde, tedy, pokud se nechcete zcela vyhnout tradicím… Ale stejně, nezamysleli jste se někdy nad tím, že se všemu tomu stresu a shonu vyhnete a uděláte to letos prostě JINAK?

Já s myšlenkou zažít vánoce jinak, než každý rok, „koketuji“ už mnoho let. Nemyslete ale, že bych Vánoce chtěla strávit třeba někde u moře, pod palmou, v plavkách a s nějakým exotickým drinkem v ruce. To ani náhodou, tradice mám ráda a zimní vánoční atmosféru miluju! Naopak, toužím po tom zažít Vánoce v typicky zimní krajině, která to kouzlo ještě dokresluje.

Spa hotel Lanterna2

Jasně, řeč je o horách. Určitě mi dáte za pravdu, že ta nádherná, zasněžená krajina, kde je tak jiná atmosféra, která se s tou, kterou denně ve svém uspěchaném předvánočním shonu zažíváte, nedá vůbec srovnat. Není totiž nic hezčího, než když se právě na Štědrý den procházíte zimní krajinou, zastavíte se někde na svařeček a jen si užíváte klidu a nasávate to kouzlo tohoto období.

Navíc – když to dovolí sněhové podmínky, což na horách v tuto chvíli většinou dovolí, můžete si celé vánoční období, které tu strávíte, užít i zimních sportů, lyží, nebo běžek…

běžky 2

Co se hor a výběru lokality týká, mám pro Vás jeden tip. Jak už asi víte, miluju Beskydy, konkrétně Velké Karlovice. Jezdím sem často, říkám tomu zde „můj druhý domov“. Opravdu, je mi to tu blízké, mám ráda nejen zdejší nádhernou přírodu, ale také milé lidi, vynikající jídlo a v neposlední řadě, oceňuji služby, které jsou zde k dispozici – a to díky skvělému RESORTU VALACHY.

Tento resort, zejména jeho dva velké hotely, Lanterna a Horal, nabízí svým hostům opravdu vynikající služby a vyžití. Kromě výtečné kuchyně a skvělého hotelového servisu, také masáže a nejrůznější terapie, dobře vybavené wellness a bazény s horkou, termální vodou.

masáž L-Spa

SPA hotel Lanterna nabízí speciální Vánoční pobyty, v období 19. až 25. prosince 2015. Vybírat můžete z pobytů na 3, 4 nebo 7 dnů. Pro Váš dokonalý komfort je připravena řada bonusů v ceně včetně neomezeného vstupu do wellness, relaxační masáže a lyžování jako vánočního dárku na Štědrý den zdarma.

Ta pravá domácí atmosféra nastane zejména na samotný Štědrý den, kdy bude na hotelech podávána slavnostní večeře o pěti chodech. Nemusíte se bát ani o to, že byste porušili Vaše vánoční tradice – půlnoční mši je možné navštívit v malebném dřevěném kostele Panny Marie Sněžné přímo ve Velkých Karlovicích.

Prožijte neobyčejné Vánoce, které pro jednou budou patřit jen vám a vašim blízkým namísto úklidu a stresu, a přitom nepřijít o důležité okamžiky, které k Vánocům patří.

Spa hotel Lanterna noční

Zkrátka, Vánoce na horách jsou jiné…řekla bych, že mnohem hezčí a intenzivnější, než ty, které trávíte každý rok doma. A proč si vlastně tu změnu nedopřát? A odměnit se…když jsou Vánoce. Třeba místo dárků:)

Více informací o vánočních pobytech ve SPA hotelu Lanterna najdete ZDE.

ODKAZ: RESORT VALACHY/web
ODKAZ: RESORT VALACHY/facebook

ODKAZ: HOTEL LANTERNA/web
ODKAZ: HOTEL HORAL/web