Recenze: styler Remington

Možná si říkáte, proč bych já používala kulmu, když mám vlnité vlasy od přírody… Věřte ale, že moje vlny často nejsou úplně podle mých představ:) A to hlavně po ránu, kdy si vlastně každý vlas dělá nějak to, co sám chce:)

Takže mi často zbývá jediné…hlavu si umyju, abych vlny nějak „dostala pod kontrolu“. A pokud si nestíhám hlavu umýt, volím druhou, velmi pohodlnou variantu – dle počasí buď kšiltovku, klobouk, nebo čepici:) Zkrátka maskuju! Myslím, že podobnou taktiku občas volíme všechny, že jo, holky:)

Ovšem stejně tak chci, aby moje vlasy vypadaly krásně. Ale nemám každý den čas věnovat se nějaké složité úpravě. Vlny se mi líbí, mám totiž jemné vlasy a nemám jich ani moc, takže vlny mi pomáhají vytvořit bohatší dojem účesu:) Proto jsem uvítala, že mohu vyzkoušet novou revoluční kulmu od značky REMINGTON, která Vám velmi snadno pomůže vytvořit krásné a dokonalé vlny. Systém, se kterým tato kulma pracuje, je totiž i pro absolutní „nešiky“ a pro ty, kteří opravdu nemají čas na to, trávit úpravou svého účesu hodiny:)

Photo 09.11.15 9 02 31

Samotná natáčecí část kulmy – „styler“, totiž rotuje automaticky, pouze stiskem „tlačítka“. Tudíž rotující pohyby ruky, které jste běžně musely při kulmování dělat, vynecháte:) Což já opravdu ocením, protože přesně to „kroucení rukou“ bylo to, co jsem při kulmování neuměla:)))

Photo 09.11.15 9 03 46

Další velkou vychytávkou tohoto přístroje je to, že se styler otáčí dvěma směry, tudíž si můžete vlny vytvářet buď všechny stejné pro jednotný účes, nebo ve dvou směrech, pro bohatší vzhled finálního účesu.

https://youtu.be/B0tdP5pvvkw

Práce s touto kulmou je tak opravdu snadná a zvládne ji každý. Stačí jen vložit pramen, stisknout tlačítko dle požadovaného směru a styler sám rotuje, čímž pramen krásně natočí.

Photo 09.11.15 9 04 16Photo 09.11.15 9 25 06

Super je i volba teploty – na výběr máte z pěti možností, požadovanou teplotu vidíte na displeji. Navíc můžete použít teplotní zámek – pro jistotu správě zvolené teploty. Kulma je tak nahřátá a připravena k pužití během chvilky.

Photo 09.11.15 9 04 01Photo 09.11.15 9 04 06

Povrch kulmy je vybaven 4-násobnou ochranou pro více lesku, navíc má antistatický účinek, keramickou složku pro hladký a snadný skluz vlasů.

Photo 09.11.15 9 23 58

Holky, já myslím, že toto je ideální dárek, o který můžete napsat Ježíškovi:)

ODKAZ: REMINGTON/web