Za dobrým jídlem i sportovním vyžitím do areálu Nové Zbrojovky a zdejší restaurace Re.SET

Věřím, že už všichni určitě dobře víte, že areál zrekonstruované a nově vybudované Nové Zbrojovky je určený i široké veřejnosti – je tu pro vás mnoho aktivit, možností vyžití, děti si tu vyhrají na oploceném dětském hřišti… A mimo to, zajít si sem můžete i na dobrou snídani, oběd, kávu, nebo na sladký dezert – do zdejší moc příjemné restaurace Re.SET!
V areálu Nové Zbrojovky si také můžete pronajmout gril a využít i nabídku grilovacích balíčků s připraveným jídlem, novinkou tu je letos i ohniště!
Zkrátka – v areálu Nové Zbrojovky to žije – a nudit se tady určitě nebudete.

Mimochodem, zajímavostí je, že v areálu Nové Zbrojovky bude Letní kino Nová Zbrojovka od Kino ART, začíná se  promítat od 17.6.2023 do konce prázdnin. Info: www.letnikinoart.cz
Víc v mém následujícím článku i se spoustou fotek!

Mnozí už do areálu Nové Zbrojovky pravidelně chodíte – někteří za prací, jiní právě za zmiňovaným vyžitím. Právě zde, v srdci Brna, totiž můžete využívat krásná sportovní hřiště, lze si tu pronajmout gril, ohniště a moc fajn je právě i zdejší restaurace Re.SET.
Celý areál je navíc bokem ruchu města, vládne tu klid, pohoda – a je tu bezpečno, zvláště tedy pro děti.
Mimo to, oceníte i velké parkoviště (vjezd přes závoru), na 1 hodinu je parkování zdarma.

Pozvat bych vás zde chtěla rozhodně právě do restaurace Re.SET – vaří tady opravdu skvěle!
Ve spodní části restaurace se nachází bistro, sem si zajděte ráno na snídani, později si tu dáte oběd…

V horní části restaurace je pak kantýna, kde se podávají obědy – z nabídky vždy 5-6 jídel.

Venku u sportovišť pak tato restaurace provozuje i stánek Re.SET point, kde si dáte kávu, čepované pivo, domácí limonády, sandwiche, bagely…

O nabídce jídel, snídaní, dezertů…v restauraci Re.SET vám napíšu víc už brzy…
Nyní se chci zaměřit hlavně na možnosti vyžití zde, kterých je opravdu celá řada!

Restaurace Re.SET v areálu Nové Zbrojovky totiž provozuje i outdoorové sportovní aktivity – hřiště na beach volejbal, street basket, fotbal…

Tyto aktivity zde můžete využít, stačí si udělat jen online rezervaci přes web restaurace Re.SET!

Najdete zde i workoutové hřiště.

Aktivity si tu můžete pronajmout i z dlouhodobého hlediska – např. pravidelně v určitý den dané hřiště i na danou hodinu.

Naprosto skvělou službou je ovšem možnost pronájem grilu – a to i s jídlem, na které mátě chuť! V areálu najdete venkovní gril, opět si můžete pronajmout přímo přes web restaurace Re.SET.

V rezervačním online formuláři pak máte možnost vybrat si i jaké jídlo chcete připravit – v grilovací nabídce nechybí steaky, losos, sýry, burgery, zelenina… stačí vybrat, na co máte chuť!

Cena za pronájem grilu je 300 ,- na dvě hodiny.  Při objednávce balíčků s jídlem na gril nad 2000,- je půjčení grilu na 2h zdarma.

Můžete si tu naplánovat fajn odpoledne s přáteli – s grilováním, beach volejbalem, fotbalem…

Mimochodem, právě areál se sportovními aktivitami, grilem…je skvělý i pro organizování různých soukromých akcí, oslav, dětských dnů a dalších privátních akcí. Restaurace Re.SET vám mimo jiné ráda zajistí i catering na přání!

Oslavu tu můžete uspořádat i pro děti – ty si tu užijí na dětském oploceném hřišti, kde je spoustu prolézaček. V těsné blízkosti je pak i zahrádka restaurace Re.SET, případně se dá sedět i uvnitř. I pro dětské oslavy vám tu rádi zajistí catering.

Zajděte se do areálu Nové Zbrojovky mrknout, třeba právě na dobré jídlo do restaurace Re.SET. Jsem si jistá, že se budete rádi vracet!

Areál Nové Zbrojovky a restauraci Re.SET najdete v Židenicích na Lazaretní 925/9.

ODKAZ: RESTAURACE RE.SET / web, rezervace aktivit
ODKAZ: RESTAURACE RE.SET / facebook
ODKAZ: RESTAURACE RE.SET / instagram

ODKAZ: NOVÁ ZBROJOVKA / web