Vzpruha pro vaši pleť – skvělé pleťové masky KORIKA!

Také máte po prožitém svátečním období, kdy jsme si dopřávali vše možné, během roku běžně „zakázané“ pocit, že to chce pořádnou vzpruhu? Pro naše tělo, ale třeba i pleť? Gurmánské „hřešení“ se totiž na stavu pokožky velmi často negativně projevuje, pleť může trápit akné, ztráta jasu a i vrásky mohou být víc patrné, za což může i chladné zimní počasí. Jak poskytnout pleti první pomoc? Vsaďte na kvalitní pleťové masky! Právě ty vám chci doporučit i ve své dnešní recenzi. Moje oblíbená korejská kosmetická značka Korika totiž uvedla na trh novou sadu obličejovým masek, které jsou doslova „nadupané“ účinnými aktivními látkami. Super je, že po použití takové masky vidíte efekt opravdu okamžitě. Čtěte dál!
POZOR – o set masek Korika a sadu masážních pomůcek na obličej si brzy zasoutěžíte na Instagramu @misasalacova!

Dámy určitě už mnohé víte, že právě korejské kosmetické značky jsou skutečně skvělé! Ve svých produktech využívají totiž často i méně obvyklé aktivní látky, například šnečí sliz, hadí jed… A kombinace mnoha účinných ingrediencí dokáže s naší pletí až zázraky. A myslím, že pověstná krásná pleť korejských žen je toho důkazem.

Zpátky ke značce Korika. Sama jsem se s ní seznámila už před delší dobou, a to právě díky úžasným plátýnkovým maskám. Tento typ masek miluji a dopřávám si je pravidelně, 1-2 týdně. Vaši pleť dokážou proměnit a co je super, výsledek je obvykle patrný a viditelný ihned.
Moc fajn je i jednoduchá aplikace – masku jednoduše vyjmete z obalu a přiložíte na obličej. Necháte cca 20 minut působit – během této doby se můžete věnovat čemukoliv, třeba sledujete televizi, odpočíváte, nebo můžete i pracovat na počítači. Masku pak sejmete a prsty do pokožky vmasírujete přebytky séra. Následně nanesete váš denní / noční krém.

Můj tip – prsty setřete trochu přebytečného séra z masky (obsahuje ho vždy skutečně spoustu) a neneste i na krk a dekolt. I pokožka v těchto partiích si péči zaslouží!

Právě plátýnkové masky jsou tím hlavním produktem značky Korika. Ta nedávno uvedla do prodeje novou řadu obličejových masek – Korika Superfruits.

Jedná se o sadu sedmi plátýnkových masek, kdy každá má pro pleť jiný přínos. Jedno mají ovšem tyto masky společné – všechny obsahují výtažky ze super ovoce, každá z masek z jiného. Právě super ovoce, mezi které patří třeba borůvky, acai berry, dračí ovoce…je známé svým vysokým obsahem aktivních látek. Vaše pleť tedy dostane tedy skutečnou vzpruhu.

V sadě masek najdete vyživující masku s avokádem,  detoxikační masku s borůvkami, hydratační masku s granátovým jablkem, rozjasňující masku s citrusem hallabong, detoxikační masku s acai berry, zklidňující masku s dračím ovocem a omlazující masku s goji.

Mně osobně se nejvíc osvědčila právě maska hydratační s granátovým jablkem. Mám spíš sušší typ pleti a jakmile chybí hydratace, objevují se vrásky, pleť je povadlá. Hydratační masky mi vždy okamžitě pomohou a nejinak tomu bylo i v případě této! Je skvělá a hlavně, všechny masky i úžasně voní.

Myslím, že právě po svátečním hřešení se nám hodí i detoxikační masky, které pleť dokážou dokonale pročistit.

Značka Korika mimo masky nabízí i další kosmetiku a také kosmetické doplňky a potřeby – novinkou je Korika Tools face roller & gua sha – obličejový masážní váleček Quarzt Pink. Tato sada ovšem obsahuje dvě pomůcky – zmiňovaný masážní váleček a také masážní pomůcku určenou na partie kolem rtů a očí.

Obě pomůcky je super zařadit do rutinní péče o pleť, ideálně každý večer. Cílem je zlepšit hlavně pevnost a pružnost pleti a také eliminovat vrásky.

Dámy, Korika a její skvělé produkty stojí za pozornost a vřele je doporučuji i ze své vlastní zkušenosti!

Produkty značky Korika koupíte na Notino.cz.