Obchody & služby v Alfa pasáži – Kappa a Cukrářství Martinák

Brněnskou Alfa pasáž jistě mnozí dobře znáte, je tu celá řada zajímavých obchůdků, kaváren, služeb… A já vám je ráda postupně představím i zde, na svém blogu! Ve svém následujícím článku vám napíšu pár řádků o nabídce obchodu se sportovní módou značky Kappa a také vás virtuálně zavedu do vyhlášeného Cukrářství Martinák! Mám pro vás i spoustu fotek – a věřte, při pohledu na ty dokonalé dobroty, dezerty, větrníky…se vám budou sliny sbíhat. ;) Čtěte dál!

Brněnská Alfa pasáž je v mnoha ohledech skutečně specifická a má své nezaměnitelné kouzlo – dané rozhodně i samotnou historickou hodnotou. Jedná se o nejstarší obchodní pasáž v Brně, stavba byla realizována mezi roky 1930 až 1937, vytvořením návrhu byl pověřen významný brněnský architekt Bohuslav Fuchs.

V Alfa pasáži najdete i dnes celou řadu zajímavých obchůdků, jsou tu kavárny, cukrárna, čokoládovna a mnoho provozovatelů služeb. Všechny jednotky, prodejci, poskytovatelé služeb jsou zde sestaveny a vybráni tak, aby svou nabídkou zapadali do celkového stylu a konceptu pasáže. I díky tomu má právě tato pasáž svou charakteristickou atmosféru, kdy každý z obchodů, či služeb, které zde najdete, je jedinečný, jiný a stojí za bližší seznámení.

Moc ráda vám právě tyto obchody i služby jednotlivě představím i na svém blogu, mnozí si skutečně zaslouží více prostoru a také to, aby o nich lidé věděli.

Jedním z obchodů, který jsem zde nedávno navštívila a také jsem vám tu pořídila pro inspiraci pár fotek, je KAPPA – vchod do této prodejny je z Jánské ulice.

Věřím, že tuto italskou značku mnozí jistě dobře znáte, je synonymem pro velmi kvalitní sportovní módu. V nabídce obchodu KAPPA si mohou vybírat jak dámy, tak i pánové.

Já jsem vám zde pár outfitů nafotila i přímo na sobě, ať dané kousky vidíte v jejich reálné podobě, oblečené.
Moc mile mě překvapila aktuální nabídka lyžařské kolekce – mají jak v dámské, tak i pánském provedení. Pokud sháníte originální oblečení na lyže – zkuste se zajít mrknout právě sem!

Oblečení Kappa je propracované do posledního detailu, důraz je u této značky kladen i na perfektní, kvalitní materiály…

V obchodě Kappa koupíte i teplákové soupravy, oblečení na fitness a cvičení…

…a aktuálně je zde i výběr teplých zimních i přechodových bund!

Mimo to, mají tu i sportovní boty, tašky, kšiltovky a další doplňky.

Obchod Kappa v Alfa pasáži provozuje také eshop – více na www.kappa-sport.cz.

Druhým výjimečným místem, které vám chci představit, je Cukrářství Martinák. Věřím, že vám tento název rozhodně nebude cizí, právě toto cukrářství se v Brně těší mimořádné oblibě už celou řadu let.

Cukrářství Martinák má svou hlavní provozovnu na Veveří, další pobočka se pak otevřela v Kohoutovicích na Libušině třídě a nejnovější je pak právě Cukrářství Martinák Alfa pasáž!  

Cukrářství Martinák svým konceptem i designem prostor do Alfa pasáže přímo dokonale zapadá, je to stylové a moc příjemné místo, kde můžete posedět a ochutnat některou z vyhlášených dobrot.

Mezi ty rozhodně patří větrníky, věnečky…

…nebo makronky!

O makronkách z Cukrářství Martinák se po Brně snad už i vypráví, jsou skvělé a všem vám je doporučuji ochutnat.

Ovšem, i takový „kominíček“ je božský… :) Dezerty jsou připravené z kvalitních a poctivých surovin, jsou skutečně vynikající!

V Alfa pasáži vládne moc příjemná, pohodová atmosféra, jste stranou ruchu města, ovšem stále v centru. Zastavte se sem, projděte se, navštivte zdejší obchůdky a nezapomeňte si dopřát i kávu a k tomu něco dobrého, sladkého – třeba právě v Cukrářství Martinák!

Alfa pasáž najdete v centru Brna, na Poštovské 8c.

ODKAZ: ALFA PASÁŽ BRNO / web
ODKAZ: ALFA PASÁŽ BRNO / facebook
ODKAZ: ALFA PASÁŽ BRNO / instagram